Wybór konstruktora - wyświetlacze - Artronic

Wybór konstruktora - wyświetlacze - Artronic
Dylemat konstruktora: Specjalizacją naszej firmy są systemy klimatyzacji. Wykonujemy kompletne instalacje, a także produkujemy własne kontrolery systemów klimatyzacji. Opracowaliśmy wiele autorskich rozwiązań, które stale unowocześniamy. Interesuje nas współpraca z dostawcą dysponującym szeroką ofertą wyświetlaczy LCD, który udzieli wsparcia technicznego do oferowanych komponentów.

Polecane rozwiązanie:

Bogatą ofertą wyświetlaczy dysponuje firma Artronic. Dystrybutor jest wyspecjalizowany w badaniu i wdrażaniu nowych technologii, dlatego oprócz standardowych wyświetlaczy LED i LCD w ofercie znajduje się wiele modeli serii Blackline oraz produkty w takich technologiach jak OLED i Bi-Stable LCD. Mocną stroną firmy są także wyświetlacze na indywidualne zamówienie. Na uwagę zasługują wyświetlacze serii Easy TFT, które powstały po to, aby umożliwić zastosowanie wyświetlacza w systemach pierwotnie niedostosowanych do takiego rozwiązania. Kontroler wyświetlacza wyposażony jest w gniazdo karty pamięci. Na karcie można umieścić wszystkie wymagane elementy graficzne a następnie wysyłając proste komendy do kontrolera, poprzez interfejs szeregowy, można wyświetlać te elementy na wyświetlaczu. Doradztwo w zakresie asortymentu i nowych technologii oraz niskie koszty opracowania pozwalają na przygotowanie do produkcji innowacyjnych konstrukcji optoelektronicznych trafnie dobranych do potrzeb klienta.

Więcej informacji:

Firma Artronic posiada jedną z najszerszych ofert optoelektroniki w Polsce. Swój sukces zawdzięcza wieloletniej współpracy z producentami, dla których jakość jest jednym z najważniejszych aspektów. Firma jest wyłącznym dystrybutorem producenta wyświetlaczy AV-Display, z którym także wymienia informacje o rozwoju i wymaganiach rynku. Dzięki temu wiele sugestii i propozycji zostało wdrożonych do produkcji. W ofercie firmy Artronic nie ma podzespołu, który nie zostałby sprawdzony, wypróbowany i pozytywnie oceniony pod względem jakości. Wymaga to wiele pracy ale gwarantuje zadowolenie klienta.

Publikacje:

www.elektronikab2b.pl:

  • Wyświetlacze AV Display LCD TFT zintegrowane z kontrolerem
  • Nowa technologia bistable w standardowej formie LCD - zero power

 

IRE str. 139

Kontakt:

Artronic Sp.J.
81-549 Gdynia, ul. Parkowa 6, tel. 58 668 57 83, faks 58 668 57 82, biuro@artronic.pl, www.artronic.pl

Artykuł ukazał się w
Elektronika Praktyczna
wrzesień 2019

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik kwiecień 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje marzec 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna marzec 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich kwiecień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów