Wybór konstruktora - wyświetlacze - Artronic

Wybór konstruktora - wyświetlacze - Artronic
Dylemat konstruktora: Specjalizacją naszej firmy są systemy klimatyzacji. Wykonujemy kompletne instalacje, a także produkujemy własne kontrolery systemów klimatyzacji. Opracowaliśmy wiele autorskich rozwiązań, które stale unowocześniamy. Interesuje nas współpraca z dostawcą dysponującym szeroką ofertą wyświetlaczy LCD, który udzieli wsparcia technicznego do oferowanych komponentów.

Polecane rozwiązanie:

Bogatą ofertą wyświetlaczy dysponuje firma Artronic. Dystrybutor jest wyspecjalizowany w badaniu i wdrażaniu nowych technologii, dlatego oprócz standardowych wyświetlaczy LED i LCD w ofercie znajduje się wiele modeli serii Blackline oraz produkty w takich technologiach jak OLED i Bi-Stable LCD. Mocną stroną firmy są także wyświetlacze na indywidualne zamówienie. Na uwagę zasługują wyświetlacze serii Easy TFT, które powstały po to, aby umożliwić zastosowanie wyświetlacza w systemach pierwotnie niedostosowanych do takiego rozwiązania. Kontroler wyświetlacza wyposażony jest w gniazdo karty pamięci. Na karcie można umieścić wszystkie wymagane elementy graficzne a następnie wysyłając proste komendy do kontrolera, poprzez interfejs szeregowy, można wyświetlać te elementy na wyświetlaczu. Doradztwo w zakresie asortymentu i nowych technologii oraz niskie koszty opracowania pozwalają na przygotowanie do produkcji innowacyjnych konstrukcji optoelektronicznych trafnie dobranych do potrzeb klienta.

Więcej informacji:

Firma Artronic posiada jedną z najszerszych ofert optoelektroniki w Polsce. Swój sukces zawdzięcza wieloletniej współpracy z producentami, dla których jakość jest jednym z najważniejszych aspektów. Firma jest wyłącznym dystrybutorem producenta wyświetlaczy AV-Display, z którym także wymienia informacje o rozwoju i wymaganiach rynku. Dzięki temu wiele sugestii i propozycji zostało wdrożonych do produkcji. W ofercie firmy Artronic nie ma podzespołu, który nie zostałby sprawdzony, wypróbowany i pozytywnie oceniony pod względem jakości. Wymaga to wiele pracy ale gwarantuje zadowolenie klienta.

Publikacje:

www.elektronikab2b.pl:

  • Wyświetlacze AV Display LCD TFT zintegrowane z kontrolerem
  • Nowa technologia bistable w standardowej formie LCD - zero power

 

IRE str. 139

Kontakt:

Artronic Sp.J.
81-549 Gdynia, ul. Parkowa 6, tel. 58 668 57 83, faks 58 668 57 82, biuro@artronic.pl, www.artronic.pl

Artykuł ukazał się w
Elektronika Praktyczna
wrzesień 2019

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik maj 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio maj - czerwiec 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje kwiecień 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna maj 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich maj 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów