Wybór konstruktora - wyświetlacze - Transfer Multisort Elektronik

Wybór konstruktora - wyświetlacze - Transfer Multisort Elektronik
Dylemat konstruktora: Specjalizacją naszej firmy są systemy automatyki budynkowej. Stale udoskonalamy nasze produkty zarówno funkcjonalnie jak i od strony obsługi i wzornictwa. W odpowiedzi na oczekiwania klientów najnowsza seria paneli sterujących będzie wyposażona w kolorowy wyświetlacz TFT oraz interfejs dotykowy. Poszukujemy dostawcy wyświetlaczy, który oferuje produkty najwyższej jakości oraz zadba o ich bezproblemową dostępność.

Polecane rozwiązanie:

Rozwój technologii wyświetlania obrazu sprawił, że obecnie na rynku można znaleźć bogatą ofertę wyświetlaczy o różnych parametrach i możliwościach. Jednym z godnych zainteresowania producentów jest firma Riverdi, specjalizująca się w dostarczaniu wyświetlaczy wykonanych w technologii LCD TFT (Thin Film Transistor). Duża innowacyjność oraz nieustanne badania pozwalają firmie dostarczać produkty, które zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Istotną cechą jest także to, że ich ostateczny montaż odbywa się w Polsce. Oficjalnym dystrybutorem tej marki jest firma Transfer Multisort Elektronik. Obecnie w ofercie znajdują się wyświetlacze o przekątnej od 2,8 do 7 cali w wersjach z kontrolerem i bez kontrolera, z panelem dotykowym rezystancyjnym lub pojemnościowym oraz bez panela, dostępne w wersji z ramką montażową lub maskującą ramką zewnętrzną. Większość z nich może być dostarczona do klienta w ciągu 24 godzin.

Więcej informacji:

Transfer Multisort Elektronik jest jednym z największych światowych dostawców komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz elementów automatyki przemysłowej. Funkcjonuje od 1990 roku i współpracuje z ponad 950 producentami z całego świata. Główna siedziba TME zlokalizowana jest w Łodzi. Centrum logistyczne TME jest ciągle rozbudowywane i unowocześniane, a większość artykułów dostępna jest od ręki. Serwis internetowy dostępny jest aż w 25 wersjach językowych. Wysoką jakość obsługi potwierdzają uzyskane certyfikaty ISO 9001:2009 oraz 14001:2005.

Publikacje:

www.elektronikab2b.pl:

  • TME umacnia się w wyświetlaczach
  • Trzy nowe dystrybucje TME
  • TME dystrybutorem firmy Riverdi

IRE 2019 str. 233

http://youtu.be/TMElectroniComponent/

Kontakt:

Transfer Multisort Elektronik
93-350 Łódź, ul. Ustronna 41, tel. 42 645 55 55, faks 42 645 55 00, www.tme.pl, dso@tme.pl

Artykuł ukazał się w
Elektronika Praktyczna
wrzesień 2019

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik wrzesień 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio wrzesień - październik 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje wrzesień 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna wrzesień 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich wrzesień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów