Wybór konstruktora - elementy indukcyjne i transformatory - INDEL

Wybór konstruktora - elementy indukcyjne i transformatory - INDEL

Dylemat konstruktora: Specjalizacją naszej firmy są systemy zasilania awaryjnego. Nasze produkty muszą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i niezawodności. Jednocześnie stawiane są wygórowane wymagania funkcjonalne, które wymuszają stosowanie nietypowych rozwiązań. Poszukujemy producenta transformatorów i dławików, który zapewni bogatą ofertę produktów oraz pełne wsparcie techniczne.

Polecane rozwiązanie:

Produkty firmy Indel są projektowane i wykonywane według najwyższych światowych standardów i przy użyciu najlepszych komponentów. Dzięki temu spełniają nawet najwyższe wymagania stawiane przez urządzenia specjalne (np. wojskowe, medyczne, górnicze, kolejowe). Poddawane są rygorystycznej kontroli i dlatego są niezawodne oraz spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Produkty Indel, stosowane są w wielu różnych branżach takich jak elektronika, elektrotechnika, energetyka, automatyka, oświetlenie, alarmy i zabezpieczenia zasilania, medycyna, w sprzęcie profesjonalnym i powszechnego użytku.Oferta firmy obejmuje transformatory na rdzeniach kształtkowych i toroidalnych, zalewane, bezpieczeństwa, separacyjne, montowane na PCB i na szynie DIN, do oświetlenia, głośnikowe oraz do wzmacniaczy lampowych a także różne elementy indukcyjne takie jak autotransformatory, cewki, dławiki, stateczniki elektroniczne, elektroniczne transformatory oświetleniowe itp.

Więcej informacji:

Firma Indel jest jednym z liderów w Polsce i Europie środkowej w produkcji profesjonalnych transformatorów i elementów indukcyjnych, początki firmy sięgają 1977 r. Firma produkuje i dostarcza bardzo szeroką gamę nowoczesnych i innowacyjnych transformatorów o mocach od 0,5 VA do 600 kVA mających zastosowanie w wielu różnych branżach. Zaopatruje wielu producentów urządzeń elektronicznych i elektrotechnicznych, liczne hurtownie i firmy instalacyjne. Produkty posiadają certyfikaty CE, GOST i spełniają wymagania dyrektywy ROHS. Firma Indel wdrożyła system ISO 9001:2000 w zakresie dystrybucji materiałów elektronicznych oraz elektrotechnicznych. Pod względem jakości, produkty dorównują komponentom znanych firm zagranicznych a jednocześnie są konkurencyjne cenowo.

Publikacje:

www.elektronikab2b.pl

  • Indel - czołowy dostawca podzespołów indukcyjnych w Polsce,
  • Szeroki asortyment produktów o wysokiej jakości

Kontakt:

INDEL Sp. z o.o.
01-924 Warszawa, ul. Rodziny Połanieckich 34A, tel./faks 22 669 99 37, www.indel.pl, handlowy@indel.pl

Artykuł ukazał się w
Elektronika Praktyczna
październik 2019

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik czerwiec 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio czerwiec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje maj 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna czerwiec 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów