Wybór konstruktora - elementy indukcyjne i transformatory - INDEL

Wybór konstruktora - elementy indukcyjne i transformatory - INDEL

Dylemat konstruktora: Specjalizacją naszej firmy są systemy zasilania awaryjnego. Nasze produkty muszą spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i niezawodności. Jednocześnie stawiane są wygórowane wymagania funkcjonalne, które wymuszają stosowanie nietypowych rozwiązań. Poszukujemy producenta transformatorów i dławików, który zapewni bogatą ofertę produktów oraz pełne wsparcie techniczne.

Polecane rozwiązanie:

Produkty firmy Indel są projektowane i wykonywane według najwyższych światowych standardów i przy użyciu najlepszych komponentów. Dzięki temu spełniają nawet najwyższe wymagania stawiane przez urządzenia specjalne (np. wojskowe, medyczne, górnicze, kolejowe). Poddawane są rygorystycznej kontroli i dlatego są niezawodne oraz spełniają najwyższe wymagania jakościowe. Produkty Indel, stosowane są w wielu różnych branżach takich jak elektronika, elektrotechnika, energetyka, automatyka, oświetlenie, alarmy i zabezpieczenia zasilania, medycyna, w sprzęcie profesjonalnym i powszechnego użytku.Oferta firmy obejmuje transformatory na rdzeniach kształtkowych i toroidalnych, zalewane, bezpieczeństwa, separacyjne, montowane na PCB i na szynie DIN, do oświetlenia, głośnikowe oraz do wzmacniaczy lampowych a także różne elementy indukcyjne takie jak autotransformatory, cewki, dławiki, stateczniki elektroniczne, elektroniczne transformatory oświetleniowe itp.

Więcej informacji:

Firma Indel jest jednym z liderów w Polsce i Europie środkowej w produkcji profesjonalnych transformatorów i elementów indukcyjnych, początki firmy sięgają 1977 r. Firma produkuje i dostarcza bardzo szeroką gamę nowoczesnych i innowacyjnych transformatorów o mocach od 0,5 VA do 600 kVA mających zastosowanie w wielu różnych branżach. Zaopatruje wielu producentów urządzeń elektronicznych i elektrotechnicznych, liczne hurtownie i firmy instalacyjne. Produkty posiadają certyfikaty CE, GOST i spełniają wymagania dyrektywy ROHS. Firma Indel wdrożyła system ISO 9001:2000 w zakresie dystrybucji materiałów elektronicznych oraz elektrotechnicznych. Pod względem jakości, produkty dorównują komponentom znanych firm zagranicznych a jednocześnie są konkurencyjne cenowo.

Publikacje:

www.elektronikab2b.pl

  • Indel - czołowy dostawca podzespołów indukcyjnych w Polsce,
  • Szeroki asortyment produktów o wysokiej jakości

Kontakt:

INDEL Sp. z o.o.
01-924 Warszawa, ul. Rodziny Połanieckich 34A, tel./faks 22 669 99 37, www.indel.pl, handlowy@indel.pl

Artykuł ukazał się w
Elektronika Praktyczna
październik 2019

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik maj 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio maj - czerwiec 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje kwiecień 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna maj 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich maj 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów