Wybór konstruktora - obudowy i klawiatury - LC Elektronik

Wybór konstruktora - obudowy i klawiatury - LC Elektronik

Dylemat konstruktora: Nasze biuro konstruktorskie zajmuje się projektowaniem i prototypowaniem mikroprocesorowych urządzeń elektronicznych. Naszą specjalizacją jest dynamicznie rozwijająca się technika IoT. Realizowane zlecenia często kończą się mało i średnio seryjną produkcją. Interesuje nas współpraca z producentem klawiatur i paneli frontowych, który zapewni także solidne doradztwo w zakresie designu i technologii.

Polecane rozwiązanie:

Klawiatura stanowi podstawowy element panelu operatorskiego. Dla użytkownika istotna jest ergonomia, czytelność panelu, wytrzymałość oraz funkcjonalność. Dla producenta najważniejsze są parametry techniczne, warunki pracy urządzenia, a także koszt i czas uruchomienia produkcji. Wybór projektu wzorniczego, kolorystyki, a przede wszystkim  technologii wykonania powinny być efektem współpracy producenta z klientem. Dobrze zatem wybrać firmę z rodzimego rynku, która zajmuje się kompleksowo produkcją paneli operatorskich i projektowaniem. Jedną z nielicznych, która oferuje tak szeroki zakres usług jest LC Elektronik. W ofercie firmy znajdziemy klawiatury membranowe, silikonowe, PCB, CU-flex oraz panele dotykowe, więc możemy wybrać rozwiązanie najbardziej optymalne. Firma zapewnia doradztwo techniczne przy konstruowaniu i projektowaniu urządzeń. Do dyspozycji klienta jest zespół specjalistów wzornictwa przemysłowego, technologów, a także inżynierów elektroników i mechaników.

Więcej informacji:

Firma LC Elektronik od 30 lat specjalizuje się w integrowaniu różnych technologii i produktów dla elektroniki. Jest producentem m.in. klawiatur membranowych, frontów foliowych oraz płyt czołowych, a także dystrybutorem wysokiej klasy obudów przemysłowych. Dzięki szerokiej ofercie produktów i usług wyróżnia się kompleksową obsługą klientów. LC Elektronik, jako jedyna firma w Polsce dostarcza klawiatury wykonane w różnych technologiach, umożliwiając wybór najodpowiedniejszej z nich do konkretnej aplikacji. Od kilkunastu lat działa zgodnie z najwyższymi standardami zarządzania jakością w oparciu o normę ISO 9001.

Publikacje:

www.elektronikab2b.pl:
• LC Elektronik. Klawiatury optymalnie dopasowane do aplikacji
• LC Elektronik spełnia wymagania ISO 9001:2015
• Kompleksowe rozwiązania dla producentów elektroniki

Kontakt:

LC Elektronik Sp. z o.o. Sp. k.
01-969 Warszawa, ul. Pułkowa 58, tel. +48 22 569 53 00, www.lcelektronik.com, lcel@lcel.com.pl

Artykuł ukazał się w
Elektronika Praktyczna
sierpień 2019

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik maj 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio maj - czerwiec 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje kwiecień 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna maj 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich maj 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów