Wybór konstruktora - obudowy i klawiatury - Maszczyk

Wybór konstruktora - obudowy i klawiatury - Maszczyk

Dylemat konstruktora: Specjalizacją naszego biura konstrukcyjnego są projekty z zakresu automatyki domowej. Nasze produkty cechuje przede wszystkim innowacyjność funkcjonalna, ale dążymy także do tego, aby prezentowały się atrakcyjnie w nowoczesnych wnętrzach. Interesuje nas współpraca z doświadczonym i solidnym wykonawcą obudów, który zrealizuje projekt od etapu koncepcji i prototypu do mało- i średnioseryjnej produkcji.

Polecane rozwiązanie:

Produkcja obudowy to wieloetapowy proces, łączący ze sobą wiele dziedzin okołoprodukcyjnych. Niezmiernie ważnym etapem jest obróbka końcowa, która nadaje produktom odpowiedni wyraz. Firma Maszczyk pomaga przeprowadzić przez cały proces produkcyjny. Do dyspozycji jest biuro projektowe, w którym wyspecjalizowani projektanci z dziedziny wzornictwa przemysłowego pomogą w stworzeniu wstępnych wizualizacji każdego pomysłu. W dalszym etapie powstaje model wydrukowany na drukarce 3D. Końcowym krokiem jest budowa formy wtryskowej na nowoczesnych maszynach CNC. Jednak to nie koniec. Firma specjalizuje się również w szeroko pojętej obróbce obudów. Zapewnia zaprojektowanie i wyprodukowanie klawiatury membranowej. Oferuje malowanie obudów w wyspecjalizowanej i hermetycznej komorze. Proponuje również usługi sitodruku, tampondruku i transferu wodnego.

Więcej informacji:

Firma MASZCZYK jest polskim producentem obudów do elektroniki z tworzyw sztucznych. Od ponad 35 lat dostarcza produkty krajowym i zagranicznym odbiorcom. Oferta firmy obejmuje ponad 1000 gotowych produktów oraz szeroki asortyment akcesoriów do obudów i klawiatur membranowych. Jest także liderem w tworzeniu gotowych urządzeń elektronicznych, począwszy od pomysłu a kończąc na produkcji. Jest producentem, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego w ofercie znajdują się nie tylko typowe, ale także innowacyjne modele, np. transparentne typu desk top czy pochodzące z najnowszej serii HandFit.

Publikacje:

www.elektronikab2b.pl:
• Maszczyk - kompleksowe technologie dla producentów elektroniki
• Maszczyk oferuje szybkie prototypowanie i bezpośrednie wytwarzanie krótkich serii
IRE 2019 str. 182

Kontakt:

Maszczyk
05-071 Sulejówek, ul. Mickiewicza 10, tel. 22 783 45 20, www.maszczyk.pl, maszczyk@maszczyk.pl

Artykuł ukazał się w
Elektronika Praktyczna
sierpień 2019

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik kwiecień 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio maj - czerwiec 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje kwiecień 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna maj 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich maj 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów