Wybór konstruktora - obudowy i klawiatury - Kradex

Wybór konstruktora - obudowy i klawiatury - Kradex

Dylemat konstruktora: Specjalizacją naszej firmy są instalacje alarmowe i monitoring obiektów przemysłowych. Nasze systemy muszą być przystosowane do pracy w trudnych warunkach - mogą być narażone na wilgoć, zapylenie, nasłonecznienie i szeroki zakres temperatur. Poszukujemy dostawcy solidnych obudów z tworzywa ABS, hermetycznych, przeznaczonych do zasilaczy i centralek alarmowych oraz do montażu na szynę DIN.

Polecane rozwiązanie:

Producentem obudów, przeznaczonych dla takich branż jak: elektroniczna, elektrotechniczna czy elektryczna, jest Kradex. Szeroka gama produktów katalogowych produkowana jest z ABS (linia professional) i PS (linia Economic) a także z materiału PC dla linii obudów hermetycznych ZP. Oferta obejmuje takie rodzaje obudów jak: dwuczęściowe, z panelami bocznymi, modułowe na szynę DIN, z miejscem na baterie, z wieczkiem, a także obudowy do zasilaczy, z montażem do ściany, centralek alarmowych czy do pilotów. Znaczna część tych produktów uzyskała między innymi certyfikaty IP52, IP53 czy IP54, a obudowy hermetyczne posiadają certyfikaty IP65, IK09, zaś kategoria z uszczelką zalewaną - IP67. Obudowa ZP240.190.105 z nowej serii ma jako opcję dodatkową zawiasy oraz uchwyty montażowe, a wkrótce  akcesoria te będą dostępne do kolejnych obudów. Akcesoria mogą być na zlecenie klienta zamontowane na miejscu, a złożona całość wysłana do klienta. Każda obudowa, czy to katalogowa, czy zrealizowana na zamówienie, może mieć wykonane także wszystkie najpopularniejsze otwory użytkowe. Usługa frezowania to stały punkt oferty i jest wykonywana na miejscu w zakładzie. Mamy w ofercie także inne usługi, takie jak: nadruki, dodatkowe słupki montażowe, lakierowanie, ekranowanie EMC, fronty, etykiety itp.

Więcej informacji:

Kradex to polski producent obudów z tworzyw sztucznych. Firma o rodzinnych korzeniach, założona w Warszawie, swoimi początkami  sięga 1985 roku. Od tego czasu z małego przedsiębiorstwa zmieniła się w liczącego się producenta z własną narzędziownią, magazynem i halą produkcyjną. Własne zaplecze techniczne i dział projektowania pozwalają nie tylko na ciągłą rozbudowę oferty katalogowej obudów, ale także na opracowanie produktu na specjalne zamówienie. Działalność produkcyjna w zakładzie jest zgodna z unijną dyrektywą ROHS a w 2016 roku firma Kradex uzyskała certyfikat normy ISO 9001.

Publikacje:

www.elektronikab2b.pl:
• Kradex - kompleksowa oferta obudów i usługi
• Kradex - rozwój produktowy i kolejne certyfikaty
• Kompleksowa oferta obudów z tworzyw sztucznych
IRE 2019 str. 184

Kontakt:
Kradex
04-205 Warszawa, ul. Naddnieprzańska 32, tel. 22 613 08 88, www.kradex.com.pl, kradex@kradex.com.pl

Artykuł ukazał się w
Elektronika Praktyczna
sierpień 2019

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik kwiecień 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje marzec 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna kwiecień 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich kwiecień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów