Wybór konstruktora - obudowy i klawiatury - Kradex

Wybór konstruktora - obudowy i klawiatury - Kradex

Dylemat konstruktora: Specjalizacją naszej firmy są instalacje alarmowe i monitoring obiektów przemysłowych. Nasze systemy muszą być przystosowane do pracy w trudnych warunkach - mogą być narażone na wilgoć, zapylenie, nasłonecznienie i szeroki zakres temperatur. Poszukujemy dostawcy solidnych obudów z tworzywa ABS, hermetycznych, przeznaczonych do zasilaczy i centralek alarmowych oraz do montażu na szynę DIN.

Polecane rozwiązanie:

Producentem obudów, przeznaczonych dla takich branż jak: elektroniczna, elektrotechniczna czy elektryczna, jest Kradex. Szeroka gama produktów katalogowych produkowana jest z ABS (linia professional) i PS (linia Economic) a także z materiału PC dla linii obudów hermetycznych ZP. Oferta obejmuje takie rodzaje obudów jak: dwuczęściowe, z panelami bocznymi, modułowe na szynę DIN, z miejscem na baterie, z wieczkiem, a także obudowy do zasilaczy, z montażem do ściany, centralek alarmowych czy do pilotów. Znaczna część tych produktów uzyskała między innymi certyfikaty IP52, IP53 czy IP54, a obudowy hermetyczne posiadają certyfikaty IP65, IK09, zaś kategoria z uszczelką zalewaną - IP67. Obudowa ZP240.190.105 z nowej serii ma jako opcję dodatkową zawiasy oraz uchwyty montażowe, a wkrótce  akcesoria te będą dostępne do kolejnych obudów. Akcesoria mogą być na zlecenie klienta zamontowane na miejscu, a złożona całość wysłana do klienta. Każda obudowa, czy to katalogowa, czy zrealizowana na zamówienie, może mieć wykonane także wszystkie najpopularniejsze otwory użytkowe. Usługa frezowania to stały punkt oferty i jest wykonywana na miejscu w zakładzie. Mamy w ofercie także inne usługi, takie jak: nadruki, dodatkowe słupki montażowe, lakierowanie, ekranowanie EMC, fronty, etykiety itp.

Więcej informacji:

Kradex to polski producent obudów z tworzyw sztucznych. Firma o rodzinnych korzeniach, założona w Warszawie, swoimi początkami  sięga 1985 roku. Od tego czasu z małego przedsiębiorstwa zmieniła się w liczącego się producenta z własną narzędziownią, magazynem i halą produkcyjną. Własne zaplecze techniczne i dział projektowania pozwalają nie tylko na ciągłą rozbudowę oferty katalogowej obudów, ale także na opracowanie produktu na specjalne zamówienie. Działalność produkcyjna w zakładzie jest zgodna z unijną dyrektywą ROHS a w 2016 roku firma Kradex uzyskała certyfikat normy ISO 9001.

Publikacje:

www.elektronikab2b.pl:
• Kradex - kompleksowa oferta obudów i usługi
• Kradex - rozwój produktowy i kolejne certyfikaty
• Kompleksowa oferta obudów z tworzyw sztucznych
IRE 2019 str. 184

Kontakt:
Kradex
04-205 Warszawa, ul. Naddnieprzańska 32, tel. 22 613 08 88, www.kradex.com.pl, kradex@kradex.com.pl

Artykuł ukazał się w
Elektronika Praktyczna
sierpień 2019

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik maj 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio maj - czerwiec 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje kwiecień 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna maj 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów