Wybór konstruktora - przekaźniki - Hongfa

Wybór konstruktora - przekaźniki - Hongfa
Dylemat konstruktora: Wykonuję naprawy modułów elektronicznych i instalacji w maszynach mobilnych. Stosowane tam elementy są nietypowe i trudno osiągalne. Poszukuje producenta przekaźników z bogatą ofertą różnorodnych modeli. Szczególnie interesują mnie przekaźniki dedykowane do zastosowań w motoryzacji pracujące w obwodach napięcia stałego 12 V i 24 V.

Polecane rozwiązanie:
Producentem, który posiada bardzo bogatą ofertę przekaźników, jest Hongfa. Przekaźniki  dostępne są w zauważalnie większej liczbie modeli o zróżnicowanej konfiguracji styków i w wielu wersjach napięciowych i prądowych. Są to w większości wersje specjalizowane, ukierunkowane do konkretnych zadań, jak przełączanie słabych sygnałów, praca w obwodach z napięciem stałym czy wersje odporne na chwilowe przeciążenia. Oferta zawiera osobny dział przekaźników dedykowanych do zastosowań w motoryzacji. Są tam modele polecane do konkretnych funkcji jak: przekaźniki do obwodów oświetleniowych, do wentylatorów, do silników elektrycznych, do głównych obwodów zasilających. Oprócz przekaźników klasycznych są także półprzewodnikowe oraz realizujące proste funkcje, np.: przekaźniki czasowe, sterujące wycieraczkami czy działające jak generatory.

Więcej informacji:
Xiamen Hongfa Electroacoustic to wywodzący się z Chin producent przekaźników. Powstała w 1984 roku firma co roku produkuje 1,5 mld sztuk przekaźników, które dystrybuuje do ponad 100 krajów i regionów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz konstruowaniu przekaźników zaowocowało wieloma specjalizowanymi produktami. Dostosowanie do konkretnych zastosowań przekłada się na wysoką niezawodność i wyjątkową żywotność wytwarzanych podzespołów. Polecanym krajowym dystrybutorem produktów Hongfa jest firma Micros.

Publikacje:
www.elektronikab2b.pl:• przekaźniki Hongfa, wersje, na które koniecznie trzeba zwrócić uwagę

Kontakt:
Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic30-198 Kraków, ul. E. Godlewskiego 38, tel. 12 636 95 66, micros.com.pl, biuro@micros.com.pl

Artykuł ukazał się w
Elektronika Praktyczna
lipiec 2019

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik lipiec 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio lipiec - sierpień 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje lipiec 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna lipiec 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich sierpień 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów