Rzeszowski Elmak wchodzi na rynek EMS

Rzeszowski Elmak wchodzi na rynek EMS
Spółka Elmak, zajmująca się do niedawna produkcją pilotów, zdecydowała się rozszerzyć profil działalności w kierunku realizacji kompleksowych zleceń projektowo-montażowych elektroniki.

20 lat działalności pozwoliły firmie zgromadzić wykwalifikowaną kadrę wywodzącą się ze środowiska naukowego Politechniki Rzeszowskiej, co zdaniem dyrektora firmy Grzegorza Żmudy umożliwia skierowanie obecnych wysiłków rozwojowych w stronę usług projektowych i montażu kontraktowego.

Pierwsze zlecenia produkcyjne zostały już zrealizowane, a biuro projektowe ma szereg gotowych rozwiązań do przesyłu danych i sterowania poprzez sieć GSM (GPRS, SMS) i Internet, projekty urządzeń do zdalnej lokalizacji pojazdów oraz eCall, do telemonitoringu, telemetrii różnych wielkości elektrycznych i nieelektrycznych. Na potrzeby producentów urządzeń AGD / RTV Elmak zaprojektował ponadto i wprowadził do produkcji sterowniki dotykowe.

Zaplacze produkcyjne Elmaka opiera się na urządzeniach firmy Essemtec. Firma zapewnia całościową realizację dostarczonych projektów; pełne wsparcie projektowe, kompletację komponentów, montaż płyt elektronicznych w technologii SMD i THT, testy funkcjonalne i laboratoryjne m.in. kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), montaż końcowy i pełną obsługę logistyczną.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik wrzesień 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio wrzesień - październik 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje wrzesień 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna wrzesień 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich wrzesień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów