Poszukujemy Konstruktora Elektronika

Poszukujemy Konstruktora Elektronika

Firma JM-TRONIK od 1981 roku jest dynamicznie rozwijającym się producentem urządzeń dla energetyki zawodowej i przemysłowej. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą rozdzielnic SN, zabezpieczeń elektroenergetycznych SN i NN, aparatury pomiarowej i pierwotnej.

Posiadamy kilkunastoosobowy dział badań i rozwoju. Projektowane przez nas urządzenia i systemy są certyfikowane w wiodących jednostkach badawczych. Prowadzimy współpracę badawczą, konstrukcyjną oraz certyfikacyjną z takimi jednostkami jak: Instytut Energetyki w Warszawie i Gdańsku, Instytut Elektrotechniki, Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej, Centrum Naukowo Techniczne Kolejnictwa, Główny Urząd Miar, Centrum Elektryfikacji i Automatyzacji Górnictwa EMAG-Katowice, Wyższy Urząd Górniczy, jak również jednostkami zagranicznymi m.in. CBUPraha, UL-Labs USA. Współpraca z tak renomowanymi jednostkami naukowo-badawczymi pozwala oferować naszym użytkownikom najwyższej klasy produkty i usługi oparte na najnowszych technologiach.

W związku z dalszym rozwojem naszej firmy do Działu Rozwoju poszukujemy osób na stanowisko: Konstruktor Elektronik (Nr ref. KEE)

Wymagania jakie stawiamy to:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Konstruktora Elektronika/Programisty
  • Doświadczenie w zakresie projektowania układów cyfrowych i analogowych
  • Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów, znajomość języka C, C++
  • Znajomość zagadnień EMC

Oferujemy możliwość udziału w interesujących projektach, dostęp do nowoczesnych technologii, pełną wyzwań pracę ukierunkowaną na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: praca@jmtronik.pl z podanym numerem referencyjnym stanowiska w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik wrzesień 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio wrzesień - październik 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje wrzesień 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna wrzesień 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich wrzesień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów