RENEX z kolejnym tytułem Orły Kształcenia

RENEX z kolejnym tytułem Orły Kształcenia

Grupa RENEX poinformowała, że jej CENTRUM SZKOLENIOWE RENEX EEC po raz drugi z rzędu znalazło się w gronie laureatów plebiscytu Orły Kształcenia. Jest to wyróżnienie przyznawane najlepszym firmom w branży, wyznaczającym kierunki oraz stawiającym na rozwój i podnoszenie kwalifikacji, a dzięki temu w pełni realizującym potrzeby swoich Klientów.

Nagrody przyznawane są wyłącznie na podstawie ocen wystawianych przez uczestników kursów, co sprawia, że de facto stają się oni kapitułą konkursu, a program cechuje się wysoką obiektywnością. "Przyznanie nam, już po raz drugi z rzędu, wyróżnienia, stanowi dla nas potwierdzenie tego, że wysiłki, jakie wkładamy w profesjonalne przekazywanie wiedzy przynoszą rezultaty. Cieszymy się, że tak wielu zadowolonych Klientów wystawiło nam tak wysokie oceny. Misją całej Grupy RENEX jest dostarczanie kompleksowego wsparcia dla branży elektronicznej. Wierzymy, że kluczem do jej realizowania jest nie tylko dostarczanie wyposażenia, ale przede wszystkim gwarantowanie naszym partnerom właściwego zaplecza technicznego i wiedzy. Składamy najwyższe podziękowania i gratulacje na ręce naszych Trenerów oraz całego Działu Administracyjnego, którzy wspólnie zapracowali na ten sukces". Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić - właściciele Grupy RENEX.

RENEX ELECTRONICS EDUCATION CENTER to największe i najdłużej działające Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC w Europie Centralno-Wschodniej, które do tej pory przeszkoliło ponad 30000 specjalistów w Polsce i za granicą. Centrum oferuje szkolenia ze standardów IPC - czyli międzynarodowych norm IPC stosowanych w przemyśle elektronicznym, szkolenia ESA, PACE, oraz szkolenia z zakresu zabezpieczeń antystatycznych, oraz z szerokiego zakresu robotyki, będąc Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym YAMAHA. Grupa RENEX dostarcza również autorskie, indywidualnie opracowywane i dopasowywane do potrzeb Klientów szkolenia z całego - szerokiego zakresu swojej działalności. W centrum szkoleni są specjaliści z całego świata, w tym z największych światowych firm technologicznych. Grupa szczyci się tym, że każdy kurs elektroniki przeprowadzany jest na narzędziach, urządzeniach i robotach najwyższej, światowej klasy, dostępnych dla Uczestników i Partnerów w CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWYM RENEX.

Zainteresowanych kursami oraz szeroką ofertą Grupy RENEX zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX - dth@renex.pl
Więcej na www.renex.pl oraz na www.ipctraining.pl

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik styczeń 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio styczeń - luty 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje grudzień 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna styczeń 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich styczeń 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów