Młody Talent w Centrum Szkoleniowym RENEX

Młody Talent w Centrum Szkoleniowym RENEX

W Centrum Technologiczno-Szkoleniowym RENEX obyło się szkolenie indywidualne dla młodego pasjonata elektroniki - Tomka Szalasta. Zajęcia obejmowały podstawy lutowania ręcznego w technologii powierzchniowej i przewlekanej, w tym kształtowanie elementów, sposoby obsługi stacji lutowniczych, podawania topników, spoiw lutowniczych oraz ocenę wykonanych połączeń.

Tomasz jest 13-letnim chłopcem, który cierpi na rzadką chorobę - Autoimmunologiczny Zespół limfoproliferacyjny (ALPS). Swoją pasję do elektroniki rozwija od najmłodszych lat, i jak podkreślają instruktorzy – wykazuje duży talent. „Cieszymy się, że możemy pomóc w rozwijaniu zapału tego młodego, choć już mocno doświadczonego przez życie człowieka. Pasja do elektroniki jest nam szczególnie bliska. Jesteśmy pewni, że szkolenie da Tomkowi dobrą podstawę do jej dalszej realizacji.” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Centrum Szkoleniowe RENEX oferuje szkolenia ze standardów IPC – międzynarodowych norm stosowanych w przemyśle elektronicznym, z zabezpieczeń antystatycznych oraz z szerokiego zakresu robotyki – będąc Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym YAMAHA. W centrum szkoleni są specjaliści z całego świata, w tym z największych światowych firm technologicznych. Grupa szczyci się tym, że kursy przeprowadzane są na stanowiskach wyposażonych w światowej klasy stacje lutownicze, narzędzia, urządzenia i roboty.

Wideo relacja ze szkolenia Tomasza:

www.renex.pl

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik listopad 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio listopad - grudzień 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje listopad 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna listopad 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich grudzień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów