Farnell i akcja Boost Your Power

Farnell i akcja Boost Your Power

Globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych - Farnell, rozpoczął akcję o nazwie Boost Your Power. Jej celem jest wdrożenie szeregu ofert specjalnych i zniżek na wybrane produkty, dostarczane przez wiodących producentów aparatury kontrolno-pomiarowej. Dodatkowo osoby odwiedzające stronę internetową firmy Farnell mogą pobrać wiele bezpłatnych materiałów informacyjnych dotyczących zarządzania mocą, a także mogą wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Aparatura kontrolno-pomiarowa pomaga w procesach projektowania, pozwalając inżynierom na weryfikowanie swoich pomysłów i sprawdzanie, czy prototypy działają zgodnie z założeniami. Farnell promuje połączenie najlepiej sprzedających się i najnowszych produktów, aby pomóc inżynierom szybko i łatwo znajdować rozwiązania pomiarowe, spełniające ich potrzeby w zakresie pracy z dużymi mocami. Wśród polecanych urządzeń, w ramach strony internetowej Power Management Hub firmy Farnell, można znaleźć:

Zasilacz biurkowy QPX750SP firmy Aim TTi ma jedno regulowane wyjście o napięciu do 80 V i prądzie do 50 A. Wyprowadzenia umieszczone i z przodu i z tyłu urządzenia sprawiają, że sprzęt świetnie sprawdzi się zarówno w pracy na biurku, jak i w szafie, zamontowany w ramach większego systemu. Duża rozdzielczość wprowadzanych ustawień oraz możliwość pomiarów z dokładnością do 1 mV zapewniają precyzję pracy i małe tętnienia. Szumy na poziomie poniżej 3 mVRMS przy pracy z pełną mocą to również bardzo dobre osiągnięcie. Dodatkowo, możliwe jest sterowanie za pomocą interfejsu analogowego, LAN/LXI, USB, RS232 oraz GPIB.
https://pl.farnell.com/aim-tti-instruments/qpx750sp

NGU401 – źródło z funkcjami pomiarowymi firmy Rohde & Schwarz idealnie nadaje się do wymagających aplikacji, a to za sprawą niezwykle wysokiej dokładności i szybkich reakcji na zmiany na obciążeniu. Zbieranie danych odbywa się błyskawicznie z dokładnością do 2 µs. Jednostka NGU401 pozwala na pracę w czterech kwadrantach, co oznacza, że może działać zarówno jako źródło, jak i odbiornik prądu, w obu kombinacjach polaryzacji. W efekcie, to 60-watowe narzędzie może symulować nie tylko baterie czy akumulatory, ale też obciążenia. Warto dodać, że nabywcy są standardowo chronieni 3-letnią gwarancją na sprzęt.
https://pl.farnell.com/rohde-schwarz/ngu401com

Fotografia 1. Źródło zasilania z funkcjami pomiarowymi NGU401 firmy Rohde & Schwarz

Farnell oferuje także wyjątkowe zniżki i bezpłatnie rozdaje produkty przy okazji zakupu wybranego sprzętu kontrolno-pomiarowego, czego przykładami są:

15% zniżki na programowalne źródło prądu przemiennego BK9833 firmy B&K Precision. Jest to sprzęt, w którym niskie zniekształcenia harmoniczne spełniają wymogi standardu IEC 61000-3-2, a parametry znamionowe wyjścia to 300 V, 30 A i 3000 VA. Dzięki temu idealnie nadaje się do wstępnych badań zgodności projektowanych urządzeń. Źródło pozwala również na symulowanie szeregu zakłóceń na linii zasilającej, korzystając z trybów impulsów, kroków i list, z użyciem wbudowanych lub definiowanych przez użytkownika przebiegów. Sterowanie ręczne odbywa się z użyciem klawiatury numerycznej, obrotowej gałki, klawiszy nawigacyjnych i 4,3-calowego, kolorowego wyświetlacza LCD, na którym prezentowane jest nawet do 12 wyników pomiarów jednocześnie. Wbudowane interfejsy LAN, USB, GPIB i RS232 pozwalają na sterowanie zdalne, w tym za pomocą standardowej przeglądarki, przy użyciu zintegrowanego w urządzeniu serwera www.
https://pl.farnell.com/b-k-precision/bk9833

Fotografia 2. Programowalne źródło prądu przemiennego BK9833 firmy B&K Precision

Wyjątkowe pakiety zniżkowe firm Tektronix i Keithley Instruments. Wybierz pomiędzy pakietem Advanced Power Applications i pakietem IoT Applications, w których znajdują się oscyloskopy, sondy, zasilacze, multimetry cyfrowe, zasilacze z funkcjami pomiarowymi, powiązane z nimi oprogramowanie i wiele innych elementów, dostępnych tylko w firmie Farnell.

Miernik LCR Keysight U1733C oferowany jako prezent przy zakupie szeregu urządzeń mocy marki Keysight. Może pracować z częstotliwościami dochodzącymi do 100 kHz i pozwala na wykonywanie szybkich pomiarów za pomocą pojedynczego dotknięcia, które umożliwia automatyczne rozpoznawanie i wyświetlanie typu komponentu a także przeprowadzanie bardziej dokładnej analizy, takiej jak pomiar wartości Z, ESR i DCR. Klienci mogą nabyć wybrane produkty marki Keysight, a w tym zasilacze z funkcjami pomiarowymi (SMU), modułowe systemy zasilania, analizatory mocy i zasilacze, dzięki czemu będą mogli skorzystać z tej wyjątkowej oferty.
https://pl.farnell.com/jsp/search/MarketingProductList

Oprócz produktów oferowanych w ramach akcji Boost Your Power, klienci mogą także wziąć udział w konkursie by wygrać jedną z 20 nagród, a w tym Apple iPad Pro, bony o wartości 250 funtów do realizacji w sklepie Amazon oraz zniżki na wybraną aparaturę kontrolno-pomiarową w sklepie Farnell, a także wiele innych.

Serwis internetowy Power Management Hub zawiera bogaty zbiór materiałów na temat wybranych produktów kontrolno-pomiarowych, a w tym oscyloskopów, sond, analizatorów mocy, zasilaczy biurkowych, zasilaczy z funkcjami pomiarowymi, obciążeń stałoprądowych i źródeł prądu przemiennego, a także szereg artykułów, broszur, przewodników, filmów wideo i webinariów dostępnych na żądanie, pochodzących od partnerów dostarczających produkty firmie Farnell. Klienci mają też okazję, aby pobrać bezpłatny, niedostępny nigdzie indziej artykuł „Power Solutions in Test & Measurement”, dzięki któremu zdobędą wiedzę na temat kluczowego sprzętu potrzebnego do prowadzenia testów w trakcie badań, rozwoju produktów, prototypowania, produkcji i weryfikowania rozwiązań w terenie.

Fotografia 3. Niskoszumowe źródło zasilania B2961B firmy Keysight

Farnell oferuje pełny wybór wiodących na rynku narzędzi i materiałów potrzebnych podczas produkcji. Są one dostarczane wprost z magazynów firmy, wspierając tym samym procesy projektowania i badania. Warto dodać, że firma nie stawia wymogów spełnienia określonych minimalnych wielkości zamówienia, a ponadto prowadzi program zniżek edukacyjnych. Klienci mają też bezpłatny dostęp do materiałów publikowanych online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmów wideo i webinariów, a także do rewelacyjnego wsparcia klienta i pomocy technicznej, dostępnej przez 24 godziny w dni robocze i świadczonej w lokalnych językach. Klienci mogą skorzystać z oferowanych produktów, pochodzących od wiodących na rynku dostawców, a w tym firm: Tektronix, Keithley Instruments, Keysight Technologies, Rohde & Schwarz, Aim TTi, B&K Precision, Chauvin Arnoux, EA, GW Instek, Sefram i Sorensen.

Aby dowiedzieć się więcej na temat prowadzonej przez firmę Farnell akcji Boost Your Power, prosimy odwiedzić stronę: pl.farnell.com/boost-your-power.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik listopad 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio listopad - grudzień 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje listopad 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna listopad 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich grudzień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów