Keysight prezentuje przewodnik zakupowy na temat aparatury kontrolno-pomiarowej

Keysight prezentuje przewodnik zakupowy na temat aparatury kontrolno-pomiarowej

Farnell, globalny dystrybutor komponentów, produktów i rozwiązań elektronicznych, opublikował dziś czwarty odcinek nowej serii podcastów, zatytułowanej „The Innovation Experts”. W odcinku wystąpili przedstawiciele wiodącego producenta aparatury kontrolno-pomiarowej, firmy Keysight Technologies. W serii tej omawiane są sposoby, w jakie aparatura kontrolno-pomiarowa wspiera innowacje i pomaga w rozwijaniu nowych produktów, w szeregu różnorodnych, rzeczywistych aplikacji.

Każdy z odcinków serii podcastów dostarcza wskazówek cennych dla klientów, inżynierów i innych profesjonalistów z branży elektroniki, którzy chcą być na czasie z najnowszymi trendami, wyzwaniami, produktami, narzędziami i zastosowaniami. W najnowszym odcinku prezentowany jest przewodnik po aparaturze kontrolno-pomiarowej. Autorzy skoncentrowali się na funkcjach i cechach, które mają obecnie istotne znaczenie podczas nabywania sprzętu. Mike Hoffman, Product Manager w firmie Keysight Technology, odpowiadający za oscyloskopy ze środkowego segmentu cenowego, wraz z Cliffem Ortmeyerem, piastującym funkcję Global Head of Technical Marketing and Solutions Development w firmie Farnell, podają praktyczne wskazówki, które pomogą nabywcom odróżnić tani sprzęt od tego najwyższej klasy. Bazując na bogatej ofercie produktowej firmy Keysight, Mike Hoffman opowiada w jaki sposób aparatura ewoluuje by spełniać najnowsze wymagania technologiczne klientów, zarówno te obecne, jak i przyszłe.

James McGregor, Global Head of Test & Tools w firmie Farnell, powiedział: „Kładziemy bardzo duży nacisk na wsparcie klientów na każdym z etapów prowadzonych przez nich prac, w tym już na samym początku, a więc podczas wyboru produktów. Dokładna wiedza na temat potrzebnych funkcji i cech sprzętu jest niezwykle ważna by podjąć odpowiednie decyzje. W czwartym odcinku naszej nowej serii podcastów, Keysight pomaga nam przedstawić najlepsze podejście do procesu zakupowego. Powstały w ten sposób przewodnik zakupowy, jakim w praktyce jest przygotowany odcinek, stanowi dla widzów niezwykle pomocny przegląd funkcji i parametrów, dzięki czemu pozwala inżynierom doprecyzować wymagania, które sprawią że nabyte urządzenia spełnią ich wszystkie potrzeby.”

Nowe odcinki serii „The Innovation Experts” są udostępniane co kilka tygodni. Podcast porusza tematy związane z aparaturą kontrolno-pomiarową, ułatwiając wdrażanie innowacji, zarówno małym startupom, jak i dużym organizacjom. Wszystkie dotychczasowe odcinki są dostępne do wysłuchania w nowym serwisie internetowym Technical Resources Hub firmy Farnell i obejmują:

Odcinek 1: Aparatura pomiarowa pomaga w pracy hybrydowej i zdalnym nauczaniu – Pierwszy odcinek serii koncentruje się na sposobach, w jakie, bazujące na komputerach PC, oscyloskopy i sprzęt do testów RF firmy Pico Technology pozwoliły na wprowadzenie pracy w trybie hybrydowym i zrealizowanie nowych sposobów zdalnego uczenia w czasie pandemii COVID-19. Mike Purday, Business Development Manager firmy Pico Technology, omawia możliwości i wpływ niedrogich oscyloskopów bazujących na platformie PC oraz zaawansowanej aparatury kontrolno-pomiarowej na szereg innowacyjnych i całkiem nieprzewidywalnych aplikacji, począwszy od usuwania tatuaży, a kończąc na monitorowaniu temperatury jaj pingwinów.

Odcinek 2: Przyspieszanie innowacji – wschodzące trendy i techniki – Przy okazji 75. rocznicy marek Tektronix i Keithley, w ramach drugiego odcinka serii „The Innovation Experts”, pokazano w skrócie historię sposobów, w jaki obie te firmy pomagały napędzać innowacje w niektórych z wiodących branż przemysłu na świecie. Brad Odhner, Technical Marketing Manager, odpowiadający za marki Tektronix i Keithley, opowiada o tym, jak aparatura kontrolno-pomiarowa przyspiesza innowacje, pomagając inżynierom pokonywać obecne i przyszłe wyzwania.

Odcinek 3: Projektowanie innowacyjnych narzędzi i sprzętu na potrzeby tworzenia i testowania rozwiązań akumulatorowych – przedstawiciel firmy Hioki omawia najnowsze technologie z tej dziedziny i wyjaśnia, w jaki sposób prezentowane narzędzia pozwalają mierzyć wydajność samochodów elektrycznych i innych krytycznych aplikacji. Kai Scharrmann, inżynier i Business Development Manager w firmie Hioki opowie o trendach i wyzwaniach, z jakimi można się spotkać w świecie technologii baterii i akumulatorów oraz podczas ich testowania.

Keysight to wiodący dostawca sprzętu pomiarowego na potrzeby projektowania elektroniki, elektromobilności, monitorowania sieci, komunikacji 5G, LTE i IoT, łączności pomiędzy samochodami oraz wielu innych branż przemysłu. Oferuje rozwiązania dotyczące komunikacji bezprzewodowej, aeronautyki i sprzętu obronnego, a także na potrzeby rynku półprzewodników, dostarczając światowej klasy platformy i oprogramowanie, oparte o sprawdzoną, nowatorską wiedzę z zakresu pomiarów. Jako jedne z kluczowych składników oferty aparatury kontrolno-pomiarowej w firmie Farnell, produkty Keysight są dostępne wprost z magazynów i dostarczane z szybką wysyłką.

Farnell oferuje pełny wybór wiodących na rynku narzędzi, sprzętu pomiarowego i materiałów potrzebnych do produkcji, dostarczając je prosto ze swoich magazynów. Tym samym wspiera projektowanie elektroniki i badanie jej. Firma nie narzuca minimalnych wielkości zamówień, a ponadto prowadzi program zniżek edukacyjnych. Klienci mają również bezpłatny dostęp do materiałów publikowanych online, kart katalogowych, not aplikacyjnych, filmów wideo i webinariów, a wszystko to wraz ze wspaniałą obsługą klienta i wsparciem technicznym świadczonym w lokalnych językach, przez 24 godziny na dobę w dni robocze.

Podcast „The Innovation Experts” jest dostępny bezpłatnie na największych platformach streamingowych, a w tym w Spotify i w Apple Podcasts. Czwarty odcinek serii podcastów, w którym występuje przedstawiciel firmy Keysight Technologies, jest już dostępny do wysłuchania w nowym serwisie Technical Resources Hub firmy Farnell: https://pl.farnell.com/technical-resources

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik październik 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio wrzesień - październik 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje październik 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna październik 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich październik 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów