Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

RENEX Soldering Championship - nowy termin Mistrzostw Polski w Lutowaniu

RENEX Soldering Championship - nowy termin Mistrzostw Polski w Lutowaniu

Tegoroczne Mistrzostwa Polski w Lutowaniu odbędą się w dniach 8…10 czerwca 2021 r., w ramach Targów Warsaw Industry Week w Nadarzynie. Wydarzenie uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy komponentów elektronicznych i wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej. Organizatorem niezmiennie jest Grupa RENEX.

Zgodnie z regulaminem Mistrzostw, uczestnicy rywalizują w dwóch kategoriach: Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu gdzie zawodnikami są uczniowie i studenci szkół technicznych oraz Mistrz Polski w Lutowaniu, gdzie zawodnikami są przedstawiciele firm przemysłu elektronicznego.

Na zwycięzców, jak co roku, czekają wartościowe nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń i narzędzi dla elektroników oraz nagrody pieniężne. Zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu, Grupa RENEX - będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski - zapewni przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów transportu i pobytu na najbliższych Mistrzostwach Europy i Świata.

Tegoroczna edycja Mistrzostw zostanie zorganizowana we współpracy z Warsaw Industry Week - najszybciej rozwijającymi się targami przemysłowymi w Polsce, co jak podkreślają organizatorzy dostarczy uczestnikom jeszcze więcej atrakcji w jednym miejscu.

Organizatorem wydarzenia od pięciu lat jest RENEX Group – jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej. W ramach utworzonego Centrum Technologiczno-Szkoleniowego RENEX, specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej gamy produktów i usług dla firm produkujących i naprawiających pakiety elektroniczne.

O rejestracji i kolejnych planowanych atrakcjach w ramach wydarzenia organizatorzy będą informowali na stronie wydarzenia www.rsc.zone oraz na mediach społecznościowych wydarzenia: www.facebook.com/RSC.zone/ jak również na stronie targów Warsaw Industry Week www.industryweek.pl.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik luty 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje luty 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna luty 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich luty - marzec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów