RENEX Soldering Championship - nowy termin Mistrzostw Polski w Lutowaniu

RENEX Soldering Championship - nowy termin Mistrzostw Polski w Lutowaniu

Tegoroczne Mistrzostwa Polski w Lutowaniu odbędą się w dniach 8…10 czerwca 2021 r., w ramach Targów Warsaw Industry Week w Nadarzynie. Wydarzenie uzyskało ogromne uznanie i zainteresowanie wśród polskich specjalistów produkcji i naprawy komponentów elektronicznych i wpisało się na stałe w kalendarz wydarzeń branży elektronicznej. Organizatorem niezmiennie jest Grupa RENEX.

Zgodnie z regulaminem Mistrzostw, uczestnicy rywalizują w dwóch kategoriach: Młodzieżowy Mistrz Polski w Lutowaniu gdzie zawodnikami są uczniowie i studenci szkół technicznych oraz Mistrz Polski w Lutowaniu, gdzie zawodnikami są przedstawiciele firm przemysłu elektronicznego.

Na zwycięzców, jak co roku, czekają wartościowe nagrody rzeczowe w postaci profesjonalnych urządzeń i narzędzi dla elektroników oraz nagrody pieniężne. Zdobywcy tytułu Mistrza Polski w Lutowaniu, Grupa RENEX - będąca sponsorem i organizatorem reprezentacji Polski - zapewni przygotowania do zawodów oraz pokrycie kosztów transportu i pobytu na najbliższych Mistrzostwach Europy i Świata.

Tegoroczna edycja Mistrzostw zostanie zorganizowana we współpracy z Warsaw Industry Week - najszybciej rozwijającymi się targami przemysłowymi w Polsce, co jak podkreślają organizatorzy dostarczy uczestnikom jeszcze więcej atrakcji w jednym miejscu.

Organizatorem wydarzenia od pięciu lat jest RENEX Group – jedna z największych i najdłużej działających polskich firm z branży elektronicznej. W ramach utworzonego Centrum Technologiczno-Szkoleniowego RENEX, specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowej gamy produktów i usług dla firm produkujących i naprawiających pakiety elektroniczne.

O rejestracji i kolejnych planowanych atrakcjach w ramach wydarzenia organizatorzy będą informowali na stronie wydarzenia www.rsc.zone oraz na mediach społecznościowych wydarzenia: www.facebook.com/RSC.zone/ jak również na stronie targów Warsaw Industry Week www.industryweek.pl.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik sierpień 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio lipiec - sierpień 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje lipiec 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna sierpień 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich sierpień 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów