Urządzenia i narzędzia do lutowania światowej klasy producenta JBC dostępne w ofercie Grupy RENEX

Urządzenia i narzędzia do lutowania światowej klasy producenta JBC dostępne w ofercie Grupy RENEX

JBC to międzynarodowa firma założona w 1929 roku w Hiszpanii. Jako jeden ze światowych liderów rynku specjalizuje się w opracowywaniu i wytwarzaniu zaawansowanych stacji lutowniczych, podgrzewaczy do PCB i pochłaniaczy oparów.

Nawiązanie współpracy dystrybucyjnej z JBC jest kolejnym etapem rozwoju Grupy RENEX rozszerzającym jej ofertę w zakresie urządzeń i narzędzi przeznaczonych do produkcji i naprawy urządzeń elektronicznych. Wpisuje się to w misję Grupy RENEX, polegającej na dostarczaniu kompleksowego wsparcia dla branży elektronicznej w postaci najnowocześniejszych urządzeń i narzędzi, jak również usług doradczych i szkoleniowych. 

Flagowymi produktami JBC dostępnymi teraz w ofercie RENEX Group są:

  • DDPE Precision - cyfrowa stacja dwunarzędziowa, do napraw precyzyjnych. Jest urządzeniem przeznaczonym do szybkiej i precyzyjnej pracy z komponentami SMD. Jednostka sterująca DDE zarządza jednocześnie maksymalnie 2 narzędziami i jest w pełni kompatybilna z 10 różnymi narzędziami JBC – w standardzie dostarczana jest wraz z precyzyjną rączką T210 i regulowanymi mikro pęsetami AM120.
  • JNASE - innowacyjna stacja gorącego powietrza, nowość w ofercie JBC. Jest specjalnie zaprojektowana do bezpiecznych napraw małych elementów o wielkości 0201, 01005 lub mniejszych nawet na bardzo gęsto osadzonych płytkach. Urządzenie zawiera, aktywowany przez pedał, pick&place do usuwania i pozycjonowania elementów z dużą dokładnością. Specjalne dysze (dostępne: 0,8…1,2 mm), precyzyjna regulacja temperatury i przepływu powietrza, pozwalają skupić działania na wybranym elemencie.

Urządzenia marki JBC są znane w Polsce od wielu lat i cieszą się zasłużonym uznaniem wśród inżynierów serwisów i firm produkcyjnych. Dzięki nawiązanej współpracy produkty JBC będą teraz dostępne od ręki, a ich odbiorcy będą mogli korzystać z pełnego wsparcia technologicznego i logistycznego Grupy RENEX. Urządzenia JBC oraz pozostałe produkty z oferty RENEX Group można przetestować w CENTRUM TECHNOLOGICZNYM i DEMOROOM RENEX.

www.renex.pl

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik kwiecień 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje marzec 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna marzec 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich kwiecień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów