Urządzenia i narzędzia do lutowania światowej klasy producenta JBC dostępne w ofercie Grupy RENEX

Urządzenia i narzędzia do lutowania światowej klasy producenta JBC dostępne w ofercie Grupy RENEX

JBC to międzynarodowa firma założona w 1929 roku w Hiszpanii. Jako jeden ze światowych liderów rynku specjalizuje się w opracowywaniu i wytwarzaniu zaawansowanych stacji lutowniczych, podgrzewaczy do PCB i pochłaniaczy oparów.

Nawiązanie współpracy dystrybucyjnej z JBC jest kolejnym etapem rozwoju Grupy RENEX rozszerzającym jej ofertę w zakresie urządzeń i narzędzi przeznaczonych do produkcji i naprawy urządzeń elektronicznych. Wpisuje się to w misję Grupy RENEX, polegającej na dostarczaniu kompleksowego wsparcia dla branży elektronicznej w postaci najnowocześniejszych urządzeń i narzędzi, jak również usług doradczych i szkoleniowych. 

Flagowymi produktami JBC dostępnymi teraz w ofercie RENEX Group są:

  • DDPE Precision - cyfrowa stacja dwunarzędziowa, do napraw precyzyjnych. Jest urządzeniem przeznaczonym do szybkiej i precyzyjnej pracy z komponentami SMD. Jednostka sterująca DDE zarządza jednocześnie maksymalnie 2 narzędziami i jest w pełni kompatybilna z 10 różnymi narzędziami JBC – w standardzie dostarczana jest wraz z precyzyjną rączką T210 i regulowanymi mikro pęsetami AM120.
  • JNASE - innowacyjna stacja gorącego powietrza, nowość w ofercie JBC. Jest specjalnie zaprojektowana do bezpiecznych napraw małych elementów o wielkości 0201, 01005 lub mniejszych nawet na bardzo gęsto osadzonych płytkach. Urządzenie zawiera, aktywowany przez pedał, pick&place do usuwania i pozycjonowania elementów z dużą dokładnością. Specjalne dysze (dostępne: 0,8…1,2 mm), precyzyjna regulacja temperatury i przepływu powietrza, pozwalają skupić działania na wybranym elemencie.

Urządzenia marki JBC są znane w Polsce od wielu lat i cieszą się zasłużonym uznaniem wśród inżynierów serwisów i firm produkcyjnych. Dzięki nawiązanej współpracy produkty JBC będą teraz dostępne od ręki, a ich odbiorcy będą mogli korzystać z pełnego wsparcia technologicznego i logistycznego Grupy RENEX. Urządzenia JBC oraz pozostałe produkty z oferty RENEX Group można przetestować w CENTRUM TECHNOLOGICZNYM i DEMOROOM RENEX.

www.renex.pl

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik czerwiec 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio lipiec - sierpień 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje czerwiec 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna czerwiec 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów