Premier Farnell podpisał umowę dystrybucyjną z BinaryBots

Premier Farnell podpisał umowę dystrybucyjną z BinaryBots
Premier Farnell zawarł umowę dystrybucyjną z mającą swoją siedzibę w Leeds firmą BinaryBots, zajmującą się robotami edukacyjnymi wspierającymi kreatywność i budującymi zaufanie u młodych programistów.

Umowa ma na celu dystrybucję produktów STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) poprzez sieć Farnell element14 w Europie,Newark element14 w obu Amerykach oraz element14 w regionie Azji i Pacyfiku.

BinaryBots specjalizuje się w tworzeniu edukacyjnych zestawów startowych dla robotów, które są pomocą naukową dla nauczycieli i umożliwiają 8-letnim i nieco starszym dzieciom pokazanie komputerów i podstawowych zasad STEM w sposób prosty i zabawny.

BinaryBots koncentruje się na dostępności i przystępności cenowej. Oferuje zestawy dla początkujących "Cardboard2Code" oraz dla bardziej zaawansowanych "Planet Totem", które można programować w celu reagowania na różne zdarzenia w świecie rzeczywistym.

Wszystko, co jest potrzebne do korzystania z zestawu robotycznego BinaryBots, jest dostępne w jednym pudełku, w tym BBC micro:bit, instrukcje krok po kroku oraz plany lekcji, które są zgodne z brytyjskim programem UK National Curriculum for Computing and STEM (KS2 & KS3). Roboty BinaryBots są również kompatybilne z Raspberry Pi.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik czerwiec 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio czerwiec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje maj 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna czerwiec 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów