10-lecie Pepperl+Fuchs w Polsce

10-lecie Pepperl+Fuchs w Polsce
Firma Pepperl+Fuchs obchodzi jubileusz 10-lecia obecności na polskim rynku. Jest to czołowa firma konstruująca i produkująca czujniki elektroniczne oraz inne komponenty dla globalnego rynku automatyki. Innowacyjność, wysoka jakość oraz stały rozwój firmy powodują, iż z sukcesem jest ona obecna na rynku od ponad 70 lat.

Szeroka gama produktów obejmuje czujniki do standardowych zastosowań oraz rozwiązania dedykowane. Oferta czujników przemysłowych cechuje się dużą innowacyjnością. Obejmuje czujniki indukcyjne, fotoelektryczne, pojemnościowe, magnetyczne i ultradźwiękowe.

Dodatkowo obecne są zaawansowane podzespoły, takie jak enkodery obrotowe, systemy pozycjonowania i identyfikacji (kody RFID, Data Matrix, kody kreskowe), produkty AS-Interface oraz odpowiednie akcesoria. Bogatą gamę produktów uzupełniają systemy przemysłowe i czujniki wizyjne.

Nowoczesne technologie oraz ogólnoświatowa sieć sprzedaży i produkcji sprawiają, że firma Pepperl+Fuchs to idealny partner w wielu gałęziach przemysłu na rynku globalnym. Obsługuje branże takie, jak przemysł motoryzacyjny, transport i przeładunek materiałów, pakowanie, przemysł drukarski i papierniczy, produkcja drzwi, bram i wind, urządzenia przetwórcze, urządzenia mobilne i systemy pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik październik 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio wrzesień - październik 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje październik 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna październik 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich listopad 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów