Firma Advanced Energy Industries podpisała umowę dystrybucyjną z Mouserem

Firma Advanced Energy Industries podpisała umowę dystrybucyjną z Mouserem
Advanced Energy Industries, światowy lider w zakresie precyzyjnej konwersji mocy, ogłosił podpisanie globalnej umowy dystrybucyjnej z firmą Mouser Electronics, wiodącym dystrybutorem nowych produktów, oferującym szeroki wybór półprzewodników i komponentów elektronicznych. Advanced Energy (AE) będzie współpracować z Mouserem w celu udostępnienia klientom na całym świecie energetycznego portfolio AE, w tym produktów wysokonapięciowych i termicznych.

Klienci, którzy wymagają precyzyjnych rozwiązań do pomiaru i kontroli wysokiego napięcia lub temperatury, będą mogli teraz szybko i łatwo identyfikować, wybierać i zamawiać specjalne produkty Advanced Energy - w tym linie produktów HiTek Power, UltraVolt, Onyx i Thyro.

Linia produktowa HiTek Power oferuje duży wybór produktów do konwersji prądu o wysokim napięciu i niestandardowych zakresach od 100 V do 500 kV, zaprojektowanych tak, by sprostać wymaganiom producentów OEM na całym świecie.

Wysokonapięciowa linia UltraVolt obejmuje zasilacze i moduły, począwszy od systemów stacjonarnych i montowanych w szafach rack, po mikrokomponenty do montażu PCB. Wśród produktów typu DC-DC znajduje się ponad 1500 modeli, które można łączyć z akcesoriami i opcjami w celu utworzenia tysięcy konfiguracji.

W skład portfolio termicznego AE wchodzi seria pirometrów Onyx, skonstruowanych specjalnie do najbardziej wymagających aplikacji przemysłowych. Urządzenia te zapewniają wysoką dokładność, powtarzalność i niezawodność optycznego pomiaru temperatury. Seria Onyx idealnie nadaje się do pracy podczas obróbki termicznej takich materiałów przemysłowych, jak stal, metale nieżelazne, grafity, węglik krzemu (SiC), włókno węglowe i ceramika.

Portfolio termiczne AE obejmuje także cyfrowe moduły sterowania mocą SCR do ogrzewania elektrycznego. Sterowniki Thyro oferują niezwykłą elastyczność, dokładność kontroli oraz zaawansowane możliwości automatyzacji procesów termicznych realizowanych w wielu branżach. Kompletna seria zawiera urządzenia przeznaczone do pracy w zakresie od 8 do 2900 A i do 690 V, jedno-, dwu- i trójfazowe, z szerokim wyborem interfejsów komunikacyjnych.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik czerwiec 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio lipiec - sierpień 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje czerwiec 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna czerwiec 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów