Firma Advanced Energy Industries podpisała umowę dystrybucyjną z Mouserem

Firma Advanced Energy Industries podpisała umowę dystrybucyjną z Mouserem
Advanced Energy Industries, światowy lider w zakresie precyzyjnej konwersji mocy, ogłosił podpisanie globalnej umowy dystrybucyjnej z firmą Mouser Electronics, wiodącym dystrybutorem nowych produktów, oferującym szeroki wybór półprzewodników i komponentów elektronicznych. Advanced Energy (AE) będzie współpracować z Mouserem w celu udostępnienia klientom na całym świecie energetycznego portfolio AE, w tym produktów wysokonapięciowych i termicznych.

Klienci, którzy wymagają precyzyjnych rozwiązań do pomiaru i kontroli wysokiego napięcia lub temperatury, będą mogli teraz szybko i łatwo identyfikować, wybierać i zamawiać specjalne produkty Advanced Energy - w tym linie produktów HiTek Power, UltraVolt, Onyx i Thyro.

Linia produktowa HiTek Power oferuje duży wybór produktów do konwersji prądu o wysokim napięciu i niestandardowych zakresach od 100 V do 500 kV, zaprojektowanych tak, by sprostać wymaganiom producentów OEM na całym świecie.

Wysokonapięciowa linia UltraVolt obejmuje zasilacze i moduły, począwszy od systemów stacjonarnych i montowanych w szafach rack, po mikrokomponenty do montażu PCB. Wśród produktów typu DC-DC znajduje się ponad 1500 modeli, które można łączyć z akcesoriami i opcjami w celu utworzenia tysięcy konfiguracji.

W skład portfolio termicznego AE wchodzi seria pirometrów Onyx, skonstruowanych specjalnie do najbardziej wymagających aplikacji przemysłowych. Urządzenia te zapewniają wysoką dokładność, powtarzalność i niezawodność optycznego pomiaru temperatury. Seria Onyx idealnie nadaje się do pracy podczas obróbki termicznej takich materiałów przemysłowych, jak stal, metale nieżelazne, grafity, węglik krzemu (SiC), włókno węglowe i ceramika.

Portfolio termiczne AE obejmuje także cyfrowe moduły sterowania mocą SCR do ogrzewania elektrycznego. Sterowniki Thyro oferują niezwykłą elastyczność, dokładność kontroli oraz zaawansowane możliwości automatyzacji procesów termicznych realizowanych w wielu branżach. Kompletna seria zawiera urządzenia przeznaczone do pracy w zakresie od 8 do 2900 A i do 690 V, jedno-, dwu- i trójfazowe, z szerokim wyborem interfejsów komunikacyjnych.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik kwiecień 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje marzec 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna marzec 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich kwiecień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów