Schneider uruchamia program stażowy EcoStruxure Academy

Schneider uruchamia program stażowy EcoStruxure Academy
Firma Schneider Electric rozpoczyna rekrutację na płatny, roczny program stażowy EcoStruxure Academy. Skierowany jest on do studentów ostatnich lat oraz absolwentów kierunków takich, jak automatyka, robotyka czy mechatronika.

Projekt, prowadzony w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, pozwala stażystom na praktyczne poznanie kluczowych trendów w Przemyśle 4.0 oraz najbardziej innowacyjnych narzędzi na rynku, takich, jak platforma EcoStruxure. Roczny, w pełni płatny staż w Schneider Electric to okazja dla studentów i absolwentów do zdobycia doświadczenia na arenie międzynarodowej w jednej z najbardziej innowacyjnych firm z branży energetycznej.

Program ma na celu wykształcenie specjalistów od Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT), którzy będą mogli poznać platformę EcoStruxure - flagowy produkt Schneider Electric w dziedzinie automatyki przemysłowej. Uczestnicy stażu będą mieli możliwość zdobycia ogromnej wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej, poprzez aktywne uczestnictwo w codziennych zadaniach firmy, szkoleniach, mentoringu czy spotkaniach z klientami.

Częścią stażu jest także odwiedzanie placówek oraz centrów R&D firmy Schneider Electric w całej Europie. Program rocznego stażu jest kolejną inicjatywą Schneider Electric skierowaną do studentów i absolwentów.

Na początku bieżącego roku firma ogłosiła start 8 edycji konkursu "Go Green in the City", który ma na celu wyróżnienie odważnych koncepcji i innowacyjnych rozwiązań, które umożliwiają stworzenie inteligentnych miast o wysokiej efektywności energetycznej.

Aplikacja na staż EcoStruxure Academy jest prosta i szybka. Wystarczy wejść na stronę app.jobvite.com/TalentNetwork/action/campaign/w/NDA3ODY#join-us i wypełnić krótki formularz aplikacyjny.

Studenci ostatniego roku studiów magisterskich oraz absolwenci kierunków, takich jak automatyka, robotyka czy mechatronika mogą również wysyłać swoje zgłoszenia mailowo na adres: rekrutacja@schneider-electric.com.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik kwiecień 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio maj - czerwiec 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje kwiecień 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna maj 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich maj 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów