Nowe wydanie "Sztuki elektroniki"

Nowe wydanie "Sztuki elektroniki"
Nakładem WKiŁ ukazało się kolejne wydanie popularnego vademecum "Sztuka Elektroniki", książki cieszącej się od wielu lat wielką popularnością na całym świecie. Książka napisana przez Paula Horowitza i Winfielda Hilla ceniona jest zarówno w środowisku inżynierów, techników, praktyków, jak i teoretyków elektroniki. Obszerna tematyka książki, ujęta w bardzo przystępny sposób, wyróżnia ją spośród podobnych opracowań.

Po 25 latach od pierwszego wydania w Polsce nowe wydanie jest obszerne (dwutomowe) i gruntownie zmienione. Uwzględniono pojawienie się nowych podzespołów elektronicznych o lepszych parametrach. Przedstawiono nowoczesne metody projektowania układów elektronicznych, (w szczególności dotyczy to układów cyfrowych) i obwodów drukowanych (w związku z powszechną techniką projektowania wspartego techniką komputerową CAD).

Piętnaście rozdziałów merytorycznych uzupełniają rozdziały dodatkowe. Dodatki są różnorodne i dotyczą m.in. powtórki z matematyki, wprowadzenia do tematyki telewizji, omówienia współcześnie stosowanych przyrządów i narzędzi laboratoryjnych.

Osobny dodatek dotyczy oscyloskopów analogowych i cyfrowych. Są też dodatki praktyczne, np. rekomendowane katalogi, czasopisma i poradniki dla projektantów zawierające dane techniczne, karty katalogowe i tym podobne informacje.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik kwiecień 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio maj - czerwiec 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje kwiecień 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna maj 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich maj 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów