Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Dni Druku 3D oraz Targi TEiA - przemysłowa przyszłość w Targach Kielce

Dni Druku 3D oraz Targi TEiA - przemysłowa przyszłość w Targach Kielce
Zgodnie z wynikami badania, przeprowadzonego przez redakcje magazynów Control Engineering Polska oraz Inżynieria i Utrzymanie Ruchu, szybkie prototypowanie jest obecnie stosowane w ok. 30% zakładów respondentów, natomiast 20% ankietowanych widzi szansę szybkiego wdrożenia tego rozwiązania w swoim zakładzie, zdając sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści może ono przynieść.

Zdecydowanym potwierdzeniem tej koniunktury są, stanowiące jak zawsze barometr branży, targi - organizowane w Targach Kielce Dni Druku 3D. Wydarzenie będące integralną częścią "Przesyłowej Wiosny w Targach Kielce" każdego roku potwierdza swoją pozycję w branży, gdzie uznawane jest za jedną z największych tego typu imprez w Europie.

Z roku na rok gromadzi ono coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. Ekspozycja poprzedniej edycji zajęła cała halę, a najnowocześniejsze rozwiązania prototypowania 3D obejrzało przez trzy dni niemal 12 tysięcy zwiedzających.

W targach uczestniczą również przedstawiciele branży skanowania 3d oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawiają się na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski oraz dystrybutorzy sprzętu zagranicznego.

Z edycji na edycję wydarzenie zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg. Do bogatej i bardzo prężnie rozwijającej się oferty, jaką ma dla świata specjalistów "Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce" dołącza kolejne wydarzenie powiązane z drukiem 3D.

Targi Kielce oraz Stowarzyszenie Innowacyjnych Technologii SIT Polska organizują pierwszą edycję Targów Elektroniki i Automatyki TEiA. Zapraszamy do Targów Kielce od 10 do 12 kwietnia 2018 r.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik luty 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio luty 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje luty 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna luty 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich styczeń 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów