Dni Druku 3D oraz Targi TEiA - przemysłowa przyszłość w Targach Kielce

Dni Druku 3D oraz Targi TEiA - przemysłowa przyszłość w Targach Kielce
Zgodnie z wynikami badania, przeprowadzonego przez redakcje magazynów Control Engineering Polska oraz Inżynieria i Utrzymanie Ruchu, szybkie prototypowanie jest obecnie stosowane w ok. 30% zakładów respondentów, natomiast 20% ankietowanych widzi szansę szybkiego wdrożenia tego rozwiązania w swoim zakładzie, zdając sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści może ono przynieść.

Zdecydowanym potwierdzeniem tej koniunktury są, stanowiące jak zawsze barometr branży, targi - organizowane w Targach Kielce Dni Druku 3D. Wydarzenie będące integralną częścią "Przesyłowej Wiosny w Targach Kielce" każdego roku potwierdza swoją pozycję w branży, gdzie uznawane jest za jedną z największych tego typu imprez w Europie.

Z roku na rok gromadzi ono coraz więcej profesjonalnych firm zajmującym się Drukiem 3D. Ekspozycja poprzedniej edycji zajęła cała halę, a najnowocześniejsze rozwiązania prototypowania 3D obejrzało przez trzy dni niemal 12 tysięcy zwiedzających.

W targach uczestniczą również przedstawiciele branży skanowania 3d oraz inne podmioty związane z branżą szybkiego prototypowania. Pojawiają się na niej wszyscy znaczący producenci drukarek z Polski oraz dystrybutorzy sprzętu zagranicznego.

Z edycji na edycję wydarzenie zyskuje nowych uczestników i zwiększa swój zasięg. Do bogatej i bardzo prężnie rozwijającej się oferty, jaką ma dla świata specjalistów "Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce" dołącza kolejne wydarzenie powiązane z drukiem 3D.

Targi Kielce oraz Stowarzyszenie Innowacyjnych Technologii SIT Polska organizują pierwszą edycję Targów Elektroniki i Automatyki TEiA. Zapraszamy do Targów Kielce od 10 do 12 kwietnia 2018 r.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik czerwiec 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio lipiec - sierpień 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje czerwiec 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna czerwiec 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów