Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Firma WObit zwycięzcą konkursu "i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski" w kategorii "Przemysł Jutra"

Firma WObit zwycięzcą konkursu "i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski" w kategorii "Przemysł Jutra"
W tegorocznej edycji konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego "i-Wielkopolska - Innowacyjni dla Wielkopolski" firma WObit zajęła pierwsze miejsce w kategorii "Przemysł Jutra".

Nagrodę za robot mobilny MOBOT AGV CubeRunner, z rąk Marka Woźniaka, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, odebrał Jacek Ober - współwłaściciel, dyrektor marketingu i inwestycji w firmie WObit. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 14 grudnia w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu.

Nagrodzony robot mobilny MOBOT AGV CubeRunner służy do automatycznego transportu towarów pomiędzy wyznaczonymi punktami. Może on przewozić różne rodzaje wyrobów o masie do 200 kg. Wydajne zasilanie akumulatorowe zapewnia jego nieprzerwaną pracę aż do 12 godzin. Jest wyposażony w specjalne czujniki, takie jak skanery laserowe, które gwarantują jego bezpieczną współpracę robotów z ludźmi oraz efektywną nawigację w przestrzeni.

Robot mobilny MOBOT AGV CubeRunnerRoboty MOBOT AGV podnoszą ergonomię pracy ludzi oraz zwiększają ich bezpieczeństwo. Dzięki swojej kompaktowej i funkcjonalnej konstrukcji, łatwości obsługi oraz elastyczności w zakresie możliwości wykorzystania, doskonale sprawdzają się, realizując różne zadania w obszarze intralogistyki - np. transport towarów między magazynem a produkcją, w takich branżach, jak motoryzacja, FMCG, produkcja mebli, elektroniki, a także w dużych centrach logistycznych oraz przestrzeniach biurowych czy też laboratoriach.

WObit to polska, rodzinna firma o ponad 26-letnim doświadczeniu na rynku automatyki i robotyki, która najnowocześniejsze produkty i kompletne rozwiązania dla przemysłu. Wśród dostarczanych technologii warto wyróżnić czujniki i systemy pomiarowe, napędy elektryczne, przekładnie oraz sterowniki, panele HMI i oprogramowanie SCADA. Ważną częścią oferty są roboty przemysłowe, w tym roboty kartezjańskie, MOBOT AGV, SCARA oraz Tower.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik luty 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje luty 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna luty 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich luty - marzec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów