Farnell element14 uruchamia program "Maker to Market", aby wspierać startupy w ich drodze do sukcesu

Farnell element14 uruchamia program "Maker to Market", aby wspierać startupy w ich drodze do sukcesu
Farnell element14, dystrybutor rozwiązań rozwojowych ogłosił uruchomienie programu "Maker to Market", na który będzie składał się szereg usług wspierających startupy oraz dostarczających im wiedzy i zasobów, aby mogły wprowadzić swoje produkty na rynek.

Z programem "Maker to Market" łączą się usługi Electronic Design & Manufacturing Services, które umożliwiają inżynierom skoncentrowanie się na rozwijaniu jak najlepszego produktu, wspierając projektanta na każdym etapie procesu przygotowywania i produkcji urządzenia.

W ramach tych usług możliwe jest także spersonalizowanie cech niektórych podzespołów, potrzebnych do projektów produkowanych w większych woluminach.

Premier Farnell jest aktywnym sponsorem programu Startupbootcamp IoT | Connected Devices, oferującego wsparcie (w tym mentorskie) i pomagającego w znalezieniu okazji inwestycyjnych dla startupów technologicznych, działających w sektorze konsumenckich lub przemysłowych rozwiązań IoT.

Premier Farnell prowadzi także produkcję jednych z najbardziej popularnych na świecie komputerów jednopłytkowych, wliczając w to Raspberry Pi, BeagleBone Black i BBC micro:bit. Jest to kolejny dowód potwierdzający wiedzę i doświadczenie firmy, którą może podzielić się ze startupami w trakcie prac projektowych, produkcji i komercjalizacji produktów zaawansowanych technologicznie.

Dodatkową pomocą dla startupów jest Hardware Studio Connection - wspólna inicjatywa podjęta przez Avnet (firma-matka grupy Premier Farnell) i nowy dział Avnetu - Dragon Innovation.

Daje ona projektantom dostęp do wsparcia ze strony inżynierów firmy oraz zniżki na komponenty i usługi. Nowe programy zostały opracowane by pomóc przeprowadzić startupy przez cykl rozwoju produktu i doprowadzić ich inicjatywy do realizacji, tak szybko jak to możliwe.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik czerwiec 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio czerwiec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje maj 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna czerwiec 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów