Farnell element14 uruchamia program "Maker to Market", aby wspierać startupy w ich drodze do sukcesu

Farnell element14 uruchamia program "Maker to Market", aby wspierać startupy w ich drodze do sukcesu
Farnell element14, dystrybutor rozwiązań rozwojowych ogłosił uruchomienie programu "Maker to Market", na który będzie składał się szereg usług wspierających startupy oraz dostarczających im wiedzy i zasobów, aby mogły wprowadzić swoje produkty na rynek.

Z programem "Maker to Market" łączą się usługi Electronic Design & Manufacturing Services, które umożliwiają inżynierom skoncentrowanie się na rozwijaniu jak najlepszego produktu, wspierając projektanta na każdym etapie procesu przygotowywania i produkcji urządzenia.

W ramach tych usług możliwe jest także spersonalizowanie cech niektórych podzespołów, potrzebnych do projektów produkowanych w większych woluminach.

Premier Farnell jest aktywnym sponsorem programu Startupbootcamp IoT | Connected Devices, oferującego wsparcie (w tym mentorskie) i pomagającego w znalezieniu okazji inwestycyjnych dla startupów technologicznych, działających w sektorze konsumenckich lub przemysłowych rozwiązań IoT.

Premier Farnell prowadzi także produkcję jednych z najbardziej popularnych na świecie komputerów jednopłytkowych, wliczając w to Raspberry Pi, BeagleBone Black i BBC micro:bit. Jest to kolejny dowód potwierdzający wiedzę i doświadczenie firmy, którą może podzielić się ze startupami w trakcie prac projektowych, produkcji i komercjalizacji produktów zaawansowanych technologicznie.

Dodatkową pomocą dla startupów jest Hardware Studio Connection - wspólna inicjatywa podjęta przez Avnet (firma-matka grupy Premier Farnell) i nowy dział Avnetu - Dragon Innovation.

Daje ona projektantom dostęp do wsparcia ze strony inżynierów firmy oraz zniżki na komponenty i usługi. Nowe programy zostały opracowane by pomóc przeprowadzić startupy przez cykl rozwoju produktu i doprowadzić ich inicjatywy do realizacji, tak szybko jak to możliwe.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik listopad 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio listopad - grudzień 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje listopad 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna listopad 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich grudzień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów