Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

reichelt elektronik chce zdobyć polski rynek

reichelt elektronik chce zdobyć polski rynek
Firma reichelt elektronik ogłasza wejście na polski rynek i zapowiada konkurencji: "Chcemy zostać liderem sprzedaży na polskim rynku w kategorii oferowanych przez nas produktów" mówi prezes Ulf Timmermann. Wraz z uruchomieniem polskiego sklepu reichelt kontynuuje strategię rozwoju międzynarodowego. Od teraz polscy klienci mogą wybierać spośród 85 tys. produktów: komponentów elektronicznych, narzędzi, technologii PC i sieciowych.

Informacje oraz kompleksowa obsługa klienta będą dostępne w języku polskim. Firma chce dostarczyć polskim klientom usługi o takiej samej jakości, jak w Niemczech. Wszystkie informacje, poradniki oraz inspiracje fani elektroniki znajdą na specjalnym blogu dostępnym w polskiej wersji językowej.

Już dziś możemy zauważyć pozytywny odbiór sklepu. "Pojawiliśmy się na polskim rynku oferując produkty, na które obecnie jest duże zapotrzebowanie, m.in. karty graficzne o wysokiej wydajności, potrzebne np. do koparek bitcoinów. W ten sposób zdobyliśmy serca polskich klientów, mimo braku polskiej wersji językowej sklepu" - mówi Ulf Timmermann.

Po zakończonym sukcesem wejściu na rynek brytyjski i francuski, Polska jest trzecim krajem, któremu udostępniono sklep online w ojczystym języku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma stawia sobie ambitne cele: "Chcemy zostać w Polsce liderem sprzedaży w kategorii oferowanych przez nas produktów" - mówi Timmermann.

"Pierwszym krokiem była rozbudowa centrum logistycznego w Sande wiosną tego roku, aby było w stanie pomieścić do 150 tys. produktów i obsłużyć 10 tys. zamówień dziennie. Dzięki szybkiej i wydajnej logistyce oraz wysokiej jakości produktom w atrakcyjnych cenach, firma reichelt elektronik jest gotowa na zdobywanie kolejnych międzynarodowych rynków".

"Jesteśmy pewni, że nasza oferta - produkty, usługi i zgromadzona wiedza zjednoczą nam klientów zainteresowanych elektroniką na całym świecie, podobnie jak w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji, gdzie odnieśliśmy sukces" - wyjaśnia Ulf Timmermann.

"Internet sprawił, że świat nagle stał się mały i okazało się, że polscy elektronicy - czy to w sektorze B2B czy też klienci prywatni - mają takie same potrzeby i oczekiwania. jak klienci niemieccy. W przeciwieństwie do ludzi, elektronika nie zna granic. Wraz z uruchomieniem polskiej wersji sklepu online, nie tylko realizujemy naszą strategię rozwoju na rynkach międzynarodowych, lecz chcemy również wzmocnić i rozwinąć relacje, które do tej pory udało nam się nawiązać".

Firma reichelt elektronik, jeden z największych europejskich dystrybutorów artykułów elektronicznych online, oferuje ponad 85 tys. produktów o najwyższej jakości i w atrakcyjnych cenach. Są łatwo dostępne dzięki wygodnemu w użyciu sklepowi internetowemu i szybkie dostawie (do 48 godzin z magazynu w Niemczech). Oferując szeroki asortyment z zakresu komponentów elektronicznych, firma reichelt od ponad 45 lat jest doskonałym partnerem realizującym zamówienia komponentów.

W sklepie reichelt.pl, elektronicy znajdą półprzewodniki i mikrosterowniki, oświetlenie LED, tranzystory, rezystory, kondensatory, złącza i przekaźniki i inne produkty. Dostępne są również wysokiej jakości narzędzia i przyrządy pomiarowe, stacje lutownicze, mierniki uniwersalne, oscyloskopy itp.

Oferowane są również komponenty dla komputerów PC i urządzenia sieciowe: wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde, procesory firm AMD oraz Intel, pamięci RAM, routery bezprzewodowe. W ofercie firmy jest też duży wybór elektroniki użytkowej, takiej jak rzutniki komputerowe, sprzęt RTV, anteny satelitarne, konwertery i odbiorniki, czy akcesoria eksploatacyjne: kable HDMI, baterie i akumulatory. Firma obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik luty 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje luty 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna luty 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich luty - marzec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów