reichelt elektronik chce zdobyć polski rynek

reichelt elektronik chce zdobyć polski rynek
Firma reichelt elektronik ogłasza wejście na polski rynek i zapowiada konkurencji: "Chcemy zostać liderem sprzedaży na polskim rynku w kategorii oferowanych przez nas produktów" mówi prezes Ulf Timmermann. Wraz z uruchomieniem polskiego sklepu reichelt kontynuuje strategię rozwoju międzynarodowego. Od teraz polscy klienci mogą wybierać spośród 85 tys. produktów: komponentów elektronicznych, narzędzi, technologii PC i sieciowych.

Informacje oraz kompleksowa obsługa klienta będą dostępne w języku polskim. Firma chce dostarczyć polskim klientom usługi o takiej samej jakości, jak w Niemczech. Wszystkie informacje, poradniki oraz inspiracje fani elektroniki znajdą na specjalnym blogu dostępnym w polskiej wersji językowej.

Już dziś możemy zauważyć pozytywny odbiór sklepu. "Pojawiliśmy się na polskim rynku oferując produkty, na które obecnie jest duże zapotrzebowanie, m.in. karty graficzne o wysokiej wydajności, potrzebne np. do koparek bitcoinów. W ten sposób zdobyliśmy serca polskich klientów, mimo braku polskiej wersji językowej sklepu" - mówi Ulf Timmermann.

Po zakończonym sukcesem wejściu na rynek brytyjski i francuski, Polska jest trzecim krajem, któremu udostępniono sklep online w ojczystym języku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu firma stawia sobie ambitne cele: "Chcemy zostać w Polsce liderem sprzedaży w kategorii oferowanych przez nas produktów" - mówi Timmermann.

"Pierwszym krokiem była rozbudowa centrum logistycznego w Sande wiosną tego roku, aby było w stanie pomieścić do 150 tys. produktów i obsłużyć 10 tys. zamówień dziennie. Dzięki szybkiej i wydajnej logistyce oraz wysokiej jakości produktom w atrakcyjnych cenach, firma reichelt elektronik jest gotowa na zdobywanie kolejnych międzynarodowych rynków".

"Jesteśmy pewni, że nasza oferta - produkty, usługi i zgromadzona wiedza zjednoczą nam klientów zainteresowanych elektroniką na całym świecie, podobnie jak w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji, gdzie odnieśliśmy sukces" - wyjaśnia Ulf Timmermann.

"Internet sprawił, że świat nagle stał się mały i okazało się, że polscy elektronicy - czy to w sektorze B2B czy też klienci prywatni - mają takie same potrzeby i oczekiwania. jak klienci niemieccy. W przeciwieństwie do ludzi, elektronika nie zna granic. Wraz z uruchomieniem polskiej wersji sklepu online, nie tylko realizujemy naszą strategię rozwoju na rynkach międzynarodowych, lecz chcemy również wzmocnić i rozwinąć relacje, które do tej pory udało nam się nawiązać".

Firma reichelt elektronik, jeden z największych europejskich dystrybutorów artykułów elektronicznych online, oferuje ponad 85 tys. produktów o najwyższej jakości i w atrakcyjnych cenach. Są łatwo dostępne dzięki wygodnemu w użyciu sklepowi internetowemu i szybkie dostawie (do 48 godzin z magazynu w Niemczech). Oferując szeroki asortyment z zakresu komponentów elektronicznych, firma reichelt od ponad 45 lat jest doskonałym partnerem realizującym zamówienia komponentów.

W sklepie reichelt.pl, elektronicy znajdą półprzewodniki i mikrosterowniki, oświetlenie LED, tranzystory, rezystory, kondensatory, złącza i przekaźniki i inne produkty. Dostępne są również wysokiej jakości narzędzia i przyrządy pomiarowe, stacje lutownicze, mierniki uniwersalne, oscyloskopy itp.

Oferowane są również komponenty dla komputerów PC i urządzenia sieciowe: wewnętrzne i zewnętrzne dyski twarde, procesory firm AMD oraz Intel, pamięci RAM, routery bezprzewodowe. W ofercie firmy jest też duży wybór elektroniki użytkowej, takiej jak rzutniki komputerowe, sprzęt RTV, anteny satelitarne, konwertery i odbiorniki, czy akcesoria eksploatacyjne: kable HDMI, baterie i akumulatory. Firma obsługuje klientów indywidualnych i biznesowych.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik czerwiec 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio lipiec - sierpień 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje czerwiec 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna czerwiec 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów