Nowa dyrektor działu IT Division w Schneider Electric

Nowa dyrektor działu IT Division w Schneider Electric
Od 1 września funkcję dyrektora działu IT Division w Schneider Electric Polska pełni Małgorzata Kasperska. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za wzmocnienie działu sprzedaży, utrzymanie wiodącej pozycji marek Schneider Electric na rynku oraz jeszcze ściślejszą współpracę z partnerami.

Małgorzata Kasperska jest ekspertem w dziedzinie wdrażania nowoczesnych technologii i zarządzania. Absolwentka Wydziału Elektroniki Politechniki Gdańskiej, przez ostatnich 16 lat zarządzała firmą Emerson Network Power (aktualnie Vertiv) - najpierw na terenie Polski, później również w krajach bałtyckich.

Dwa ubiegłe lata kierowała regionem całej Europy Centralnej, obejmującym dwadzieścia cztery kraje - od Polski po Izrael. W swojej dotychczasowej karierze zarządzała już kilkoma przedsiębiorstwami - w 1996 roku stanęła na czele Tour & Andersson Hydronics, polskiej spółki należącej do światowego lidera w zakresie systemów hydraulicznego równoważenia przepływów i ciśnień w instalacjach c.o., c.w.u., wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

W zaledwie trzy lata wyprowadziła spółkę na pozycję lidera polskiego rynku. W roku 2000 zarządzała firmą powstałą po fuzji T&A Hydronics i IMI International. - Na nowym stanowisku chcę przede wszystkim skupić się na wzmocnieniu sprzedaży działu IT Division.

Przykładam dużą wagę do Zarządzania Sprzedażą oraz jestem rzecznikiem silnej, kompetentnej struktury serwisowej - jako elementu przewagi konkurencyjnej. APC by Schneider Electric to marka z ogromnym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją, ale też ogromnym potencjałem do dalszego rozwoju.

Dlatego też dołożę wszelkich starań, aby utrzymać pozycję lidera rynku - mówi Małgorzata Kasperska, Dyrektor IT Division w Schneider Electric.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik kwiecień 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio maj - czerwiec 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje kwiecień 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna maj 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich maj 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów