Nowa dyrektor działu IT Division w Schneider Electric

Nowa dyrektor działu IT Division w Schneider Electric
Od 1 września funkcję dyrektora działu IT Division w Schneider Electric Polska pełni Małgorzata Kasperska. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za wzmocnienie działu sprzedaży, utrzymanie wiodącej pozycji marek Schneider Electric na rynku oraz jeszcze ściślejszą współpracę z partnerami.

Małgorzata Kasperska jest ekspertem w dziedzinie wdrażania nowoczesnych technologii i zarządzania. Absolwentka Wydziału Elektroniki Politechniki Gdańskiej, przez ostatnich 16 lat zarządzała firmą Emerson Network Power (aktualnie Vertiv) - najpierw na terenie Polski, później również w krajach bałtyckich.

Dwa ubiegłe lata kierowała regionem całej Europy Centralnej, obejmującym dwadzieścia cztery kraje - od Polski po Izrael. W swojej dotychczasowej karierze zarządzała już kilkoma przedsiębiorstwami - w 1996 roku stanęła na czele Tour & Andersson Hydronics, polskiej spółki należącej do światowego lidera w zakresie systemów hydraulicznego równoważenia przepływów i ciśnień w instalacjach c.o., c.w.u., wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

W zaledwie trzy lata wyprowadziła spółkę na pozycję lidera polskiego rynku. W roku 2000 zarządzała firmą powstałą po fuzji T&A Hydronics i IMI International. - Na nowym stanowisku chcę przede wszystkim skupić się na wzmocnieniu sprzedaży działu IT Division.

Przykładam dużą wagę do Zarządzania Sprzedażą oraz jestem rzecznikiem silnej, kompetentnej struktury serwisowej - jako elementu przewagi konkurencyjnej. APC by Schneider Electric to marka z ogromnym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją, ale też ogromnym potencjałem do dalszego rozwoju.

Dlatego też dołożę wszelkich starań, aby utrzymać pozycję lidera rynku - mówi Małgorzata Kasperska, Dyrektor IT Division w Schneider Electric.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik kwiecień 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje kwiecień 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna kwiecień 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich kwiecień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów