Zapraszamy na piątą już edycję targów Innowacji i Nowych Technologii Inno-Tech Expo

Zapraszamy na piątą już edycję targów Innowacji i Nowych Technologii Inno-Tech Expo
Targi Inno-Tech są organizowane po to, aby naukowcy i przedsiębiorcy mieli szansę spotkać się i porozmawiać o produktach, rozwiązaniach i pomysłach, nad którymi głównie pracują w zaciszu swoich firm i pracowni. W zeszłorocznej edycji imprezy na blisko tysiącu metrów kwadratowych zgromadzono ponad 60 firm. Cała wystawa podzielona była na sześć stref tematycznych. Jedna ze stref zarezerwowana została dla młodych wynalazców, tzw. strefa kreatywnych szkół.

Tak jak rynek innowacji w Polsce się zmienia, tak i ta impreza nie stoi w miejscu. W tegorocznej edycji kładzie się silny nacisk na rozwój strefy konferencyjnej. Planowany jest udział kilkunastu doświadczonych ekspertów, którzy podpowiedzą, w jaki sposób rozwijać nowy biznes.

Odbędzie się Kongres IT - dwudniowy cykl wykładów i prezentacji. Wystąpi kilkudziesięciu prelegentów, zostaną zaprezentowane najnowsze trendy, nowoczesne rozwiązania z dziedziny IT. Będzie też przygotowana przestrzeń dla starupów - prelekcje, warsztaty, networking, case study, strefa B2B.

Wszystko w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni. Do tego oczywiście targi na hali wystawienniczej, na których będzie można zobaczyć szereg innowacyjnych rozwiązań, wynalazków i konceptów.

Targi odbędą się w dniach 18 - 19 października 2017 roku na terenie hal wystawienniczych Targów Kielce. Patronat medialny nad targami sprawuje między innymi Elektronika Praktyczna.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik maj 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio maj - czerwiec 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje maj 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna maj 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów