Online Shop Murrelektronik - zamawianie stało się proste!

Online Shop Murrelektronik - zamawianie stało się proste!
Murrelektronik prezentuje online shop: bardzo nowoczesny i łatwy w użytkowaniu. Przejrzysta struktura i pełna koncentracja na funkcjonalności - kilka prostych kliknięć pozwala na znalezienie właściwego produktu i jego zamówienie.

Nowy sklep internetowy Murrelektronik oferuje ponad 30 000 artykułów. Przejrzysta struktura sklepu, łatwe w użyciu filtry oraz imponująco efektywna wyszukiwarka sprawiają, że znalezienie właściwego produktu zajmuje niewiele czasu. Kompleksowo rozbudowana baza danych umożliwia znacznie więcej - pobieranie instrukcji, plików konfiguracyjnych i CAD. Odpowiednie dokumenty prezentowane są bezpośrednio przy produkcie, dzięki czemu ich pobieranie nie sprawia problemu.

System inteligentnych linków z ponad 100 000 zestawów danych gwarantuje, że przy każdym produkcie proponowane są dedykowane mu akcesoria. Dzięki temu można w łatwy sposób skomponować odpowiednie zestawy lub znaleźć alternatywne rozwiązania. To funkcjonalność niezwykle przydatna dla inżynierów, którzy chcą być na bieżąco z nowościami technologicznymi.

Zarejestrowani użytkownicy zyskują jeszcze więcej! Na przykład koszyk danych. Można w nim gromadzić wszelkie arkusze danych, instrukcje i pliki CAD, które następnie pobierane są za pomocą jednego kliknięcia. Konfiguracje produktów specyficzne dla konkretnego projektu lub klienta przechowywane są w listach zatwierdzenia, które mogą być udostępniane współpracownikom i dostawcom.

W ten sposób wszyscy zainteresowani informowani są o tym, jakie produkty stosowane są do realizacji określonego projektu i powinny zostać zamówione. Możliwe jest również przesłanie e-mailem indywidualnie stworzonej listy zakupów, na przykład do działu zakupów, aby uruchomić proces zamówienia.

Klienci mają ponadto możliwość sprawdzenia indywidualnych cen produktów, jak również ich dostępności i przewidywanego czasu dostawy. Dzięki temu online shop Murrelektronik jest doskonałym narzędziem w obszarze B2B.

Nowy sklep internetowy jest dostępny pod adresem http://shop.murrelektronik.pl/.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik lipiec 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio lipiec - sierpień 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje lipiec 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna sierpień 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich sierpień 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów