Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Online Shop Murrelektronik - zamawianie stało się proste!

Online Shop Murrelektronik - zamawianie stało się proste!
Murrelektronik prezentuje online shop: bardzo nowoczesny i łatwy w użytkowaniu. Przejrzysta struktura i pełna koncentracja na funkcjonalności - kilka prostych kliknięć pozwala na znalezienie właściwego produktu i jego zamówienie.

Nowy sklep internetowy Murrelektronik oferuje ponad 30 000 artykułów. Przejrzysta struktura sklepu, łatwe w użyciu filtry oraz imponująco efektywna wyszukiwarka sprawiają, że znalezienie właściwego produktu zajmuje niewiele czasu. Kompleksowo rozbudowana baza danych umożliwia znacznie więcej - pobieranie instrukcji, plików konfiguracyjnych i CAD. Odpowiednie dokumenty prezentowane są bezpośrednio przy produkcie, dzięki czemu ich pobieranie nie sprawia problemu.

System inteligentnych linków z ponad 100 000 zestawów danych gwarantuje, że przy każdym produkcie proponowane są dedykowane mu akcesoria. Dzięki temu można w łatwy sposób skomponować odpowiednie zestawy lub znaleźć alternatywne rozwiązania. To funkcjonalność niezwykle przydatna dla inżynierów, którzy chcą być na bieżąco z nowościami technologicznymi.

Zarejestrowani użytkownicy zyskują jeszcze więcej! Na przykład koszyk danych. Można w nim gromadzić wszelkie arkusze danych, instrukcje i pliki CAD, które następnie pobierane są za pomocą jednego kliknięcia. Konfiguracje produktów specyficzne dla konkretnego projektu lub klienta przechowywane są w listach zatwierdzenia, które mogą być udostępniane współpracownikom i dostawcom.

W ten sposób wszyscy zainteresowani informowani są o tym, jakie produkty stosowane są do realizacji określonego projektu i powinny zostać zamówione. Możliwe jest również przesłanie e-mailem indywidualnie stworzonej listy zakupów, na przykład do działu zakupów, aby uruchomić proces zamówienia.

Klienci mają ponadto możliwość sprawdzenia indywidualnych cen produktów, jak również ich dostępności i przewidywanego czasu dostawy. Dzięki temu online shop Murrelektronik jest doskonałym narzędziem w obszarze B2B.

Nowy sklep internetowy jest dostępny pod adresem http://shop.murrelektronik.pl/.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik luty 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje luty 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna luty 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich luty - marzec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów