Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Otwarcie Demant Technology Centre w Warszawie

Otwarcie Demant Technology Centre w Warszawie
William Demant Group, jedna z największych na świecie firm z branży urządzeń wspomagających słyszenie, otworzyła oddział badań i rozwoju w Warszawie. Działalność Demant Technology Centre będzie koncentrować się na rozwoju oprogramowania wykorzystywanego w produkcji wysokotechnologicznych urządzeń używanych przez osoby niedosłyszące.

Inauguracji nowego biura towarzyszyła mała wystawa, podczas której zaprezentowane zostało spektrum projektów firmy, w tym aparaty skorelowane z internetową aplikacją przez Bluetooth czy wykorzystanie wirtualnej rzeczywistości w dostrajaniu aparatów słuchowych.

Siedziba Demant Technology Centre znajduje się na 9. piętrze biurowca Q22 w centrum Warszawy. Otwarcie nowego biura i ulokowanie oddziału badań i rozwoju w Polsce są związane z realizacją strategii rozwoju firmy na arenie międzynarodowej.

To kolejna placówka spółki w kraju, która od niemal 10 lat prowadzi tu działalność produkcyjną i sprzedażową. Otwierając placówkę R&D w Warszawie, firma inwestuje w rodzimy rynek i rozszerza miejsca pracy dla polskich specjalistów IT, przede wszystkim zajmujących się rozwojem oprogramowania.

To ono, a nie sam sprzęt, jest najcenniejszym elementem systemów poprawiania słuchu, produkowanych przez William Demant Group. Ponadto w nowym biurze znajdą pracę także projektanci interakcji i analitycy biznesowi z przygotowaniem audiologicznym lub IT.

Dostęp do wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników to jeden z czynników decydujących o ulokowaniu przez firmę tego ważnego dla rozwoju biznesu oddziału w Polsce. Działalność nowej placówki badawczej William Demant będzie miała wpływ na wszystkie produkty tworzone przez poszczególne spółki grupy.

W uroczystym otwarciu biura w Q22 uczestniczyli m.in. najważniejsi przedstawiciele firmy, Ambasador Danii w Polsce Pan Ole Egberg Mikkelsen oraz dziennikarze. Wydarzenie wsparte było patronatami Politechniki Warszawskiej i Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik luty 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje luty 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna luty 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich luty - marzec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów