Firma Mouser inwestuje w rozwój działalności w Czechach

Firma Mouser inwestuje w rozwój działalności w Czechach
13 lipca 2016 roku firma Mouser świętowała 5 rocznicę swojej działalności w Czechach zapowiadając dalsze inwestycje, wymagane do rozszerzenia zakresu jej działalności.

Mouser przeprowadziła się do swojego pierwszego biura w Brnie 1 Marca 2011 r. Aktualnie zatrudnione w nim osoby odpowiadają za sprzedaż w 12 krajach Europejskich: Czechach, Polsce, Węgrzech, Rumunii, Rosji, Słowenii, Słowacji, Serbii, Montenegro, Mołdawii, Bułgarii, Bośni i Hercegowinie.

Rynek w tych krajach wykazuje dynamiczny wzrost - corocznie o około 24%, co w porównaniu do ogólnego wzrostu firmy Mouser wynoszącego 16% stanowi naprawdę imponującą, ważna wielkość. Komentując to, Graham Munson, Director Customer Services EMEA, powiedział: "Zespół w Brnie wykonał wspaniałą pracę pozwalając zaistnieć i rozwinąć się firmie Mouser w tym wielojęzycznym, wielokulturowym, podzielonym regionie, jakim jest Europa Wschodnia. Teraz potrzebujemy zmienić nasze biuro w budynek i zatrudnić w nim więcej osób i każdy w firmie jest bardzo podekscytowany przeprowadzką do nowej siedziby".

W nowej siedzibie w Brnie będą nie tylko osoby zajmujące się sprzedażą, ale również wsparciem technicznym klientów, co pozwoli na dalsze rozszerzenie oferty i wzrost jej atracyjności. Oferując szeroki zakres produktów oraz wsparcie sprzedaży, firma Mouser zaopatruje inżynierów - konstruktorów oraz innych klientów w produkty zaawansowanej technologii, którą można by było określić mianem "What’s Next".

Do dyspozycji klientów jest 21 globalnych biur oferujących wsparcie w zakresie obsługi sprzedaży i posprzedażowe oraz produkty dostępne z magazynu. Są to głównie komponenty półprzewodnikowe, zestawy deweloperskie oraz inne komponenty elektroniczne.

Strona internetowa jest aktualizowana codziennie i umożliwia przeszukiwanie ponad 10 milionów produktów, w tym ponad 4 milionów dostępnych "od ręki" poprzez sklep internetowy. Na stronie dostępne sa również: interaktywny katalog, karty katalogowe, projekty referencyjne, noty aplikacyjne, oprogramowanie narzędziowe oraz różne, przydatne informacja dla konstruktorów.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik październik 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio wrzesień - październik 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje październik 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna październik 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich listopad 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów