Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Firma Mouser inwestuje w rozwój działalności w Czechach

Firma Mouser inwestuje w rozwój działalności w Czechach
13 lipca 2016 roku firma Mouser świętowała 5 rocznicę swojej działalności w Czechach zapowiadając dalsze inwestycje, wymagane do rozszerzenia zakresu jej działalności.

Mouser przeprowadziła się do swojego pierwszego biura w Brnie 1 Marca 2011 r. Aktualnie zatrudnione w nim osoby odpowiadają za sprzedaż w 12 krajach Europejskich: Czechach, Polsce, Węgrzech, Rumunii, Rosji, Słowenii, Słowacji, Serbii, Montenegro, Mołdawii, Bułgarii, Bośni i Hercegowinie.

Rynek w tych krajach wykazuje dynamiczny wzrost - corocznie o około 24%, co w porównaniu do ogólnego wzrostu firmy Mouser wynoszącego 16% stanowi naprawdę imponującą, ważna wielkość. Komentując to, Graham Munson, Director Customer Services EMEA, powiedział: "Zespół w Brnie wykonał wspaniałą pracę pozwalając zaistnieć i rozwinąć się firmie Mouser w tym wielojęzycznym, wielokulturowym, podzielonym regionie, jakim jest Europa Wschodnia. Teraz potrzebujemy zmienić nasze biuro w budynek i zatrudnić w nim więcej osób i każdy w firmie jest bardzo podekscytowany przeprowadzką do nowej siedziby".

W nowej siedzibie w Brnie będą nie tylko osoby zajmujące się sprzedażą, ale również wsparciem technicznym klientów, co pozwoli na dalsze rozszerzenie oferty i wzrost jej atracyjności. Oferując szeroki zakres produktów oraz wsparcie sprzedaży, firma Mouser zaopatruje inżynierów - konstruktorów oraz innych klientów w produkty zaawansowanej technologii, którą można by było określić mianem "What’s Next".

Do dyspozycji klientów jest 21 globalnych biur oferujących wsparcie w zakresie obsługi sprzedaży i posprzedażowe oraz produkty dostępne z magazynu. Są to głównie komponenty półprzewodnikowe, zestawy deweloperskie oraz inne komponenty elektroniczne.

Strona internetowa jest aktualizowana codziennie i umożliwia przeszukiwanie ponad 10 milionów produktów, w tym ponad 4 milionów dostępnych "od ręki" poprzez sklep internetowy. Na stronie dostępne sa również: interaktywny katalog, karty katalogowe, projekty referencyjne, noty aplikacyjne, oprogramowanie narzędziowe oraz różne, przydatne informacja dla konstruktorów.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik luty 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje luty 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna luty 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich luty - marzec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów