Profesjonalne zestawy dla inżynierów

Profesjonalne zestawy dla inżynierów
Firma RS Components, marka handlowa Electrocomponents plc, dystrybutora komponentów i urządzeń z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, jako pierwsza na świecie oferuje nowe moduły do szafek narzędziowych firmy Bahco skonfigurowane specjalnie, aby ułatwić inżynierom szybki dostęp do wybranego zestawu narzędzi.

Do końca 2015 roku tylko w firmie RS można nabyć 26 modułów narzędziowych wyróżniających się najwyższą jakością szwedzkiej marki, wyprodukowane specjalnie z myślą o elektrykach, mechanikach oraz technikach wykonujących prace konserwacyjne, w branżach: budowlanej, konserwacyjnej, motoryzacyjnej, elektrycznej oraz przemyśle ciężkim. Moduły są dostosowane do serii szafek Bahco dostępnych w ofercie RS, ale są również kompatybilne z produktami innych marek.

Dostępna w RS oferta Bahco obejmuje wiele różnych rodzajów narzędzi, takich jak wieloczęściowe zestawy nasadek, klucze płasko-oczkowe, klucze zapadkowe, szczypce, śrubokręty, narzędzia VDE, klucze sześciokątne oraz szczypce do pierścieni osadczych, jak również mieszane zestawy narzędzi oraz moduły z wersjami ergonomicznymi standardowych narzędzi.

Zestawy zawierają od sześciu do 91 elementów w wyprofilowanych wkładkach gąbkowych, które można łatwo zamontować w szafkach narzędziowych. Wkładki te zapewniają ochronę narzędzi i ułatwiają identyfikację brakujących elementów. Moduły zostały zaprojektowane w celu ułatwienia rozbudowy posiadanego już zestawu narzędzi.

Firma RS oferuje teraz sześć nowych zestawów narzędzi Bahco: 31- oraz 46-elementowe zestawy uniwersalne, 13-elementowy zestaw dla elektryków, 58-elementowy zestaw serwisowy, 73-elementowy zestaw do konserwacji oraz 56-elementowy zestaw do prac elektromechanicznych.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik kwiecień 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje marzec 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna kwiecień 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich kwiecień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów