Profesjonalne zestawy dla inżynierów

Profesjonalne zestawy dla inżynierów
Firma RS Components, marka handlowa Electrocomponents plc, dystrybutora komponentów i urządzeń z zakresu elektroniki, automatyki i utrzymania ruchu, jako pierwsza na świecie oferuje nowe moduły do szafek narzędziowych firmy Bahco skonfigurowane specjalnie, aby ułatwić inżynierom szybki dostęp do wybranego zestawu narzędzi.

Do końca 2015 roku tylko w firmie RS można nabyć 26 modułów narzędziowych wyróżniających się najwyższą jakością szwedzkiej marki, wyprodukowane specjalnie z myślą o elektrykach, mechanikach oraz technikach wykonujących prace konserwacyjne, w branżach: budowlanej, konserwacyjnej, motoryzacyjnej, elektrycznej oraz przemyśle ciężkim. Moduły są dostosowane do serii szafek Bahco dostępnych w ofercie RS, ale są również kompatybilne z produktami innych marek.

Dostępna w RS oferta Bahco obejmuje wiele różnych rodzajów narzędzi, takich jak wieloczęściowe zestawy nasadek, klucze płasko-oczkowe, klucze zapadkowe, szczypce, śrubokręty, narzędzia VDE, klucze sześciokątne oraz szczypce do pierścieni osadczych, jak również mieszane zestawy narzędzi oraz moduły z wersjami ergonomicznymi standardowych narzędzi.

Zestawy zawierają od sześciu do 91 elementów w wyprofilowanych wkładkach gąbkowych, które można łatwo zamontować w szafkach narzędziowych. Wkładki te zapewniają ochronę narzędzi i ułatwiają identyfikację brakujących elementów. Moduły zostały zaprojektowane w celu ułatwienia rozbudowy posiadanego już zestawu narzędzi.

Firma RS oferuje teraz sześć nowych zestawów narzędzi Bahco: 31- oraz 46-elementowe zestawy uniwersalne, 13-elementowy zestaw dla elektryków, 58-elementowy zestaw serwisowy, 73-elementowy zestaw do konserwacji oraz 56-elementowy zestaw do prac elektromechanicznych.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik maj 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio maj - czerwiec 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje maj 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna maj 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów