Nowi partnerzy Unisystemu

Nowi partnerzy Unisystemu
Firma Unisystem poinformowała o nawiązaniu współpracy z firmami Grinn i Engicam. Rodzima firma Grinn zajmuje się projektowaniem oraz produkcją urządzeń elektronicznych dla różnych gałęzi biznesu.

Wspiera projekt na każdym jego etapie, począwszy od fazy pomysłu, na gotowym wyrobie kończąc. Grinn specjalizuje się w: systemach embedded, projektowaniu płytek drukowanych typu high-speed, elektronice analogowej, systemach bezprzewodowych, projektowaniu urządzeń o bardzo małym poborze mocy, projektach wykorzystujących układy FPGA.

Włoski Engicam, założony w celu świadczenia usług projektowania systemów elektronicznych, wyspecjalizował się w produkcji komputerów modułowych - SOM (System On Module), Open Frame (gotowe moduły do zabudowy) i Carrier Boardów (płyt bazowych). W celu ułatwienia rozwoju innowacyjnych i zaawansowanych produktów, Engicam opracował kilka rodzajów modułów CPU, opartych na najnowszej generacji procesorów Freescale.

Partnerstwo z Freescale pozwala Engicam na udostępnianie klientom najnowszych technologii i platform na rynku. Modułowa koncepcja produktów Engicam stanowi kompletne rozwiązania układowe, z łatwością dające się zintegrować z aplikacją końcową. Engicam pomaga przejść klientom przez cały proces projektowania i wytwarzania produktu, a także integracji systemu. Firma dostarcza wsparcie zarówno pod względem sprzętu, jak i oprogramowania.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik październik 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio wrzesień - październik 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje październik 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna październik 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich listopad 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów