Seria sterowników oświetlenia LED polskiej firmy Dagon

Seria sterowników oświetlenia LED polskiej firmy Dagon
Polska firma Dagon ma w ofercie wiele sterowników oświetlenia LED charakteryzujących się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz wysokimi walorami użytkowymi - są cenione m.in. z uwagi na łatwość obsługi, montażu i niezawodność.

Sterowniki LED firmy Dagon mogą być kontrolowane przyciskami, sygnałem analogowymi 0...10V oraz cyfrowym DMX-512. Są oferowane w różnych wersjach montażowych - w obudowach na szynę lub jako niewielkie moduły elektroniczne bez obudowy do zabudowania w puszkach instalacyjnych, w meblach itp.

Tak duża różnorodność możliwości sterownia oświetleniem LED przy zachowaniu relatywnie niskiej ceny czyni je jednymi z najchętniej nabywanych urządzeń do kontroli systemów oświetlenia domowego, dekoracyjnego i architektonicznego LED. Pełna oferta jest dostępna na stronie internetowej http://www.dagonlighting.pl.

Firma Dagon wytwarza urządzenia elektroniczne od 2007 r. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Oprócz kontrolerów LED, firma jest też producentem urządzeń elektronicznych dla potrzeb systemów automatyki, np. separatorów galwanicznych sygnałów analogowych 0/4-20mA, zadajników prądowych (0-20mA) i napięciowych (0-10V) i in. Informacje o nich można znaleźć na stronie http://iadagon.pl.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik czerwiec 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio lipiec - sierpień 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje czerwiec 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna czerwiec 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów