Flextronics w Tczewie ma już 15 lat

Flextronics w Tczewie ma już 15 lat
Flextronics International Poland, polski oddział amerykańskiej korporacji Flextronics, obchodzi piętnastą rocznicę działalności w Tczewie.

Firma powstała w 2000 roku na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ulicy Malinowskiej 28. Jako pierwszy został zbudowany budynek, w którym aktualnie powstają szafy bazowe dla telefonii komórkowej oraz produkowane są obudowy i elementy metalowe.

W 2002 roku zakład powiększył się o drugą halę, w której teraz odbywa się montaż PCB, modułów oraz urządzeń elektronicznych. Aktualne zatrudnienie wynosi około 3500 osób, a zakład rozbudowuje się o kolejny budynek. Obecnie firma realizuje zlecenia dla światowych marek między innymi z branży telekomunikacyjnej, przemysłowej i samochodowej.

"Jestem dumny z faktu, że przez 15 lat przedsiębiorstwo Flextronics tak dynamicznie się rozwinęło. W trakcie tego okresu stale wdrażaliśmy zaawansowane technologie, zdobywaliśmy wiele kompetencji dzięki realizacji ciekawych i wymagających projektów, wyposażaliśmy nasz park maszynowy w nowoczesne i zautomatyzowane urządzenia oraz podnosiliśmy jakość naszych usług.

Cieszy mnie fakt, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów, którzy co kwartał oceniają współpracę z nami i wystawiają nam bardzo dobre oceny. Cenią naszą jakość, terminowość oraz doskonałą obsługę klienta" - powiedział Andrzej Połojko, dyrektor generalny oraz wiceprezes Flextronics International Poland.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik wrzesień 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio wrzesień - październik 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje wrzesień 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna wrzesień 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich wrzesień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów