Kolejna rozbudowa parku maszynowego w firmie TS Tronic

Kolejna rozbudowa parku maszynowego w firmie TS Tronic
TS Tronic - wiodący dostawca usług kontraktowego montażu elektronicznego z Gdańska rozbudował swój park maszynowy, zwiększając tym samym potencjał i możliwości technologiczne.

Firma kupiła kolejną linię SMT, którą tworzą między innymi nowoczesne automaty Hi-Tech Siplace SX firmy ASM Assembly Systems. Oprócz inwestycji w nowoczesne linie produkcyjne, firma kontynuuje działania pozwalające zachować doskonałą jakość, najwyższą powtarzalność i stabilność procesów, naturalną tego konsekwencją była decyzja o zakupie jednego z najwyższej klasy urządzeń rentgenowskich skierowanych na rynek profesjonalnych usług elektronicznych - X-ray Inspection System DAGE XD7600NT Ruby Flat Panel.

Maszyna bazuje na detektorze CMOS typu Flat Panel i rozdzielczości 1,3 Mpiksela, który umożliwia precyzyjne sprawdzanie lutowia, wykrycie zwarcia, kontrolę pod układami BGA i QFN oraz zalewanymi modułami, a także pozwala na ocenę sprawności samego układu zarówno przed jak i po lutowaniu, a także skontrolowanie stanu wszystkich warstw ścieżek na płytkach drukowanych o maksymalnej wielkości 736 x 580 mm. Urządzenie jest wyposażone w zamkniętą lampę rentgenowską, oraz tzw. flat panel i jest jednym z najprecyzyjniejszych, najnowocześniejszych i najszybszych tego typu maszyn na świecie.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik wrzesień 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio wrzesień - październik 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje wrzesień 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna wrzesień 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich wrzesień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów