Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Nowe umowy dystrybucyjne

Nowe umowy dystrybucyjne
Eltronika została oficjalnym partnerem firmy M2M komunikačné riešenia s.r.o., należącej do węgierskiej spółki M2M Systems LLC, producenta rozwiązań do monitoringu osób, pojazdów i logistyki towarów i przesyłek.

Oprócz urządzeń monitorujących, czyli lokalizatorów i trackerów firma M2M Systems oferuje przede wszystkim samodzielną aplikację opartą na systemie Windows, dzięki której użytkownik ma dostęp do pełnego systemu obserwacji w trybie online.

Elhurt został dystrybutorem firmy PRT, producenta mechanizmów drukujących. W ofercie znajdują się mechanizmy o szerokości druku od 1 do 6 cali, zarówno w wykonaniu standardowym, typu kiosk, mechanizmy igłowe (stukowe), a także mechanizmy do etykiet.

Merazet został dystrybutorem HT Italia – producenta mierników instalacji elektrycznych, analizatorów jakości energii i innej aparatury pomiarowej dla energetyki.

TME został partnerem biznesowym firmy Thermaltronics, producenta stacji lutowniczych opartych na technologii CHT (Curie Heat Technology) z elementem grzejnym w postaci generatora w.cz.

Unisystem wprowadza do stałej oferty wyświetlacze TFT firmy Riverdi - europejsko-tajwańskiego producenta wyświetlaczy LCD TFT. W ofercie Riverdi znajdują się wyświetlacze 3,5” i 4,3” w wersjach: z kontrolerem i bez kontrolera, z panelem dotykowym (rezystancyjnym lub pojemnościowym) i bez panela oraz z uszami montażowymi lub bez.

Elmark Automatyka rozszerzyła zasięg dystrybucji produktów Getac i stała się jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Od maja Elmark dostarcza komputery Getac także do Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Komputery Getac kierowane są głównie do służb mundurowych, przemysłu, logistyki i zastosowań GIS.

Dacpol został wyłącznym dystrybutorem firmy MEN, producenta komputerów, switchy dla przemysłu kolejowego, lotniczego i transportowego. Urządzenia te przeznaczone są do pracy w warunkach ekstremalnych.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik luty 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje luty 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna luty 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich luty - marzec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów