Nowe umowy dystrybucyjne

Nowe umowy dystrybucyjne
Eltronika została oficjalnym partnerem firmy M2M komunikačné riešenia s.r.o., należącej do węgierskiej spółki M2M Systems LLC, producenta rozwiązań do monitoringu osób, pojazdów i logistyki towarów i przesyłek.

Oprócz urządzeń monitorujących, czyli lokalizatorów i trackerów firma M2M Systems oferuje przede wszystkim samodzielną aplikację opartą na systemie Windows, dzięki której użytkownik ma dostęp do pełnego systemu obserwacji w trybie online.

Elhurt został dystrybutorem firmy PRT, producenta mechanizmów drukujących. W ofercie znajdują się mechanizmy o szerokości druku od 1 do 6 cali, zarówno w wykonaniu standardowym, typu kiosk, mechanizmy igłowe (stukowe), a także mechanizmy do etykiet.

Merazet został dystrybutorem HT Italia – producenta mierników instalacji elektrycznych, analizatorów jakości energii i innej aparatury pomiarowej dla energetyki.

TME został partnerem biznesowym firmy Thermaltronics, producenta stacji lutowniczych opartych na technologii CHT (Curie Heat Technology) z elementem grzejnym w postaci generatora w.cz.

Unisystem wprowadza do stałej oferty wyświetlacze TFT firmy Riverdi - europejsko-tajwańskiego producenta wyświetlaczy LCD TFT. W ofercie Riverdi znajdują się wyświetlacze 3,5” i 4,3” w wersjach: z kontrolerem i bez kontrolera, z panelem dotykowym (rezystancyjnym lub pojemnościowym) i bez panela oraz z uszami montażowymi lub bez.

Elmark Automatyka rozszerzyła zasięg dystrybucji produktów Getac i stała się jedynym oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Od maja Elmark dostarcza komputery Getac także do Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Bułgarii, Litwy, Łotwy i Estonii. Komputery Getac kierowane są głównie do służb mundurowych, przemysłu, logistyki i zastosowań GIS.

Dacpol został wyłącznym dystrybutorem firmy MEN, producenta komputerów, switchy dla przemysłu kolejowego, lotniczego i transportowego. Urządzenia te przeznaczone są do pracy w warunkach ekstremalnych.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik maj 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio maj - czerwiec 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje maj 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna maj 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów