wersja mobilna

Mobilna Elektronika Praktyczna

Podzespoły  Moduły COM Express Type 6 z Intel Core i7 i Xeon 

 

Firmy Adlink wprowadziła do oferty moduły embedded w formacie COM Express Type 6 przeznaczone do zastosowania w wymagających aplikacjach. Moduł jest wyposażony w 6-rdzeniowy procesor Intel Core i7 oraz Xeon E-2100M ósmej generacji taktowane przebiegiem o częstotliwości do 4,4 GHz.

Dodanie dwóch rdzenie podwyższyło wydajność procesora o ponad 25% przy zachowaniu ceny zbliżonej do wersji 4-rdzeniowej. W otoczeniu procesora jest do 48 GB pamięci DDR4 RAM zamontowanej w trzech slotach SO-DIMM, zgodnych mechanicznie ze specyfikacją PICMG COM.0.

Kontroler graficzny UHD Graphics 630 obsługuje do trzech wyświetlaczy o rozdzielczości 4K, dołączanych za pomocą interfejsu DisplayPort, HDMI, DVI i LVDS. Na zamówienie moduł może być wyposażony w interfejsy eDP i VGA.

Moduły Express-CF obsługują pamięci Intel Optane i dyski NVMe SSDs dołączane za pomocą interfejsu PCIe x4 Gen3. Moduły Express-są przeznaczone głównie do urządzeń przetwarzających i analizujących obrazy o dużej rozdzielczości, urządzeniach medycznych oraz zarządzania ruchem drogowym.

www.adlinktech.com

Pozostałe artykuły

Zobacz wszystkie

Elektronika Praktyczna

Lipiec 2019

PrenumerataePrenumerataKup w kiosku wysyłkowym

Elektronika Praktyczna Plus

lipiec - grudzień 2012

Kup w kiosku wysyłkowym