Akumulatory B.B. Battery dostępne w ofercie Wamtechnik

Akumulatory B.B. Battery dostępne w ofercie Wamtechnik

Koncern Panasonic podjął decyzję o rozwoju innych technologii w segmencie zasilania i z końcem roku 2020 ograniczono produkcję większości akumulatorów w technologii kwasowo-ołowiowej m.in. serii LC-P, LC-R, LC-X czy UP-VW. Produkty firmy B.B. Battery są doskonałym zamiennikiem akumulatorów AGM Panasonic, zarówno w zakresie pojemności i wymiarów akumulatorów, a także oferują wysoką niezawodność i żywotność.

Akumulatory marki B.B. Battery cechują się bardzo dużą powtarzalnością parametrów co ma istotne znaczenie przy łączeniu akumulatorów w zestawy wysokonapięciowe i w systemy o dużej pojemności i energii. Znajdują zastosowanie m.in. w zasilaczach UPS, systemach alarmowych i przeciw pożarowych, oświetleniu awaryjnym, centralach telefonicznych, siłowniach telekomunikacyjnych, sprzęcie medycznym, telewizjach kablowych, urządzeniach pomiarowych czy zabawkach. Zdobyły zaufanie użytkowników i są stosowane przez wielu znaczących producentów m.in. na rynku Polskim.

Światowa reputacja i bogata wiedza w branży to efekt niemalże 30 lat wytrwałości i intensywnego zaangażowania firmy B.B. Battery. Rozbudowana sieć badawcza i wydajne linie produkcyjne zapewniające najwyższą jakość, zachęciły pięciu największych światowych producentów systemów zasilania UPS do zastosowania w swoich rozwiązaniach produktów B.B. Battery.

Wamtechnik posiada w ofercie akumulatory spełniające różne oczekiwania klientów - co do żywotności, jak i parametrów pracy. Do najbardziej popularnych możemy zaliczyć: serie BP przeznaczoną do ogólnego użytku z zakładaną żywotnością 6...9 lat (wg. Eurobat), serie BPS przeznaczoną do aplikacji, gdzie ważna jest bardzo długa żywotność nawet ponad 12 lat (wg. Eurobat) oraz serię HR (High Rate) i SHR (Super High Rate), gdzie potrzebujemy zasilania, które charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością mocową dla krótkich czasów rozładowania. W ofercie znajdziemy również modele z certyfikatem VdS. Wamtechnik jest wyłącznym dystrybutorem akumulatorów B.B. Battery na polskim rynku.

www.wamtechnik.pl

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik lipiec 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio lipiec - sierpień 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje lipiec 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna lipiec 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich sierpień 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów