Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Akumulatory B.B. Battery dostępne w ofercie Wamtechnik

Akumulatory B.B. Battery dostępne w ofercie Wamtechnik

Koncern Panasonic podjął decyzję o rozwoju innych technologii w segmencie zasilania i z końcem roku 2020 ograniczono produkcję większości akumulatorów w technologii kwasowo-ołowiowej m.in. serii LC-P, LC-R, LC-X czy UP-VW. Produkty firmy B.B. Battery są doskonałym zamiennikiem akumulatorów AGM Panasonic, zarówno w zakresie pojemności i wymiarów akumulatorów, a także oferują wysoką niezawodność i żywotność.

Akumulatory marki B.B. Battery cechują się bardzo dużą powtarzalnością parametrów co ma istotne znaczenie przy łączeniu akumulatorów w zestawy wysokonapięciowe i w systemy o dużej pojemności i energii. Znajdują zastosowanie m.in. w zasilaczach UPS, systemach alarmowych i przeciw pożarowych, oświetleniu awaryjnym, centralach telefonicznych, siłowniach telekomunikacyjnych, sprzęcie medycznym, telewizjach kablowych, urządzeniach pomiarowych czy zabawkach. Zdobyły zaufanie użytkowników i są stosowane przez wielu znaczących producentów m.in. na rynku Polskim.

Światowa reputacja i bogata wiedza w branży to efekt niemalże 30 lat wytrwałości i intensywnego zaangażowania firmy B.B. Battery. Rozbudowana sieć badawcza i wydajne linie produkcyjne zapewniające najwyższą jakość, zachęciły pięciu największych światowych producentów systemów zasilania UPS do zastosowania w swoich rozwiązaniach produktów B.B. Battery.

Wamtechnik posiada w ofercie akumulatory spełniające różne oczekiwania klientów - co do żywotności, jak i parametrów pracy. Do najbardziej popularnych możemy zaliczyć: serie BP przeznaczoną do ogólnego użytku z zakładaną żywotnością 6...9 lat (wg. Eurobat), serie BPS przeznaczoną do aplikacji, gdzie ważna jest bardzo długa żywotność nawet ponad 12 lat (wg. Eurobat) oraz serię HR (High Rate) i SHR (Super High Rate), gdzie potrzebujemy zasilania, które charakteryzuje się bardzo dobrą wydajnością mocową dla krótkich czasów rozładowania. W ofercie znajdziemy również modele z certyfikatem VdS. Wamtechnik jest wyłącznym dystrybutorem akumulatorów B.B. Battery na polskim rynku.

www.wamtechnik.pl

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik luty 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje luty 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna luty 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich luty - marzec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów