Zestaw deweloperski z modułem radiowym RSL10 i zespołem czujników

Zestaw deweloperski z modułem radiowym RSL10 i zespołem czujników
Firma ON Semiconductor wprowadza do sprzedaży zestaw deweloperski RSL10 Sensor Development Kit ułatwiający projektowanie energooszczędnych aplikacji IoT, zawierający na jednej płytce drukowanej energooszczędny moduł komunikacyjny Bluetooth 5 LE o symbolu RSL10 oraz zestaw czujników do monitorowania środowiska i czujników nawigacyjnych, pochodzących z oferty m.in. Bosch Sensortec.

RSL10 Sensor Development Kit zawiera czujnik natężenia światła (NOA1305), zintegrowany czujnik ciśnienia, wilgotności względnej, temperatury i lotnych związków organicznych (BME680), 3-osiowy akcelerometr z żyroskopem (BHI160) oraz cyfrowy czujnik geomagnetyczny (BMM150). Ponadto, na płytce znajduje się niskoszumowy mikrofon cyfrowy INMP522, 64 Kb pamięci EEPROM, 3 programowalne przyciski i dioda RGB LED.

RSL10 Sensor Development Kit może znaleźć zastosowanie np. w systemach monitorowania zasobów, urządzeniach przenośnych i inteligentnych czujnikach. Jest dostarczany wraz z baterią i elastyczną anteną NFC. Występuje w wersji bazowej (ozn. RSL10-SENSE-GEVK) oraz w wersji debug (ozn. RSL10-SENSE-DB-GEVK) z dodatkowym złączem 10-pinowym współpracującym z debuggerem Segger J-Link LITE CortexM.

Do transmisji danych z czujników producent dostarcza aplikacją RSL10 Sense and Control dostępną dla środowisk Android i iOS.

www.onsemi.com

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik czerwiec 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio czerwiec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje maj 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna czerwiec 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów