Zestaw deweloperski z modułem radiowym RSL10 i zespołem czujników

Zestaw deweloperski z modułem radiowym RSL10 i zespołem czujników
Firma ON Semiconductor wprowadza do sprzedaży zestaw deweloperski RSL10 Sensor Development Kit ułatwiający projektowanie energooszczędnych aplikacji IoT, zawierający na jednej płytce drukowanej energooszczędny moduł komunikacyjny Bluetooth 5 LE o symbolu RSL10 oraz zestaw czujników do monitorowania środowiska i czujników nawigacyjnych, pochodzących z oferty m.in. Bosch Sensortec.

RSL10 Sensor Development Kit zawiera czujnik natężenia światła (NOA1305), zintegrowany czujnik ciśnienia, wilgotności względnej, temperatury i lotnych związków organicznych (BME680), 3-osiowy akcelerometr z żyroskopem (BHI160) oraz cyfrowy czujnik geomagnetyczny (BMM150). Ponadto, na płytce znajduje się niskoszumowy mikrofon cyfrowy INMP522, 64 Kb pamięci EEPROM, 3 programowalne przyciski i dioda RGB LED.

RSL10 Sensor Development Kit może znaleźć zastosowanie np. w systemach monitorowania zasobów, urządzeniach przenośnych i inteligentnych czujnikach. Jest dostarczany wraz z baterią i elastyczną anteną NFC. Występuje w wersji bazowej (ozn. RSL10-SENSE-GEVK) oraz w wersji debug (ozn. RSL10-SENSE-DB-GEVK) z dodatkowym złączem 10-pinowym współpracującym z debuggerem Segger J-Link LITE CortexM.

Do transmisji danych z czujników producent dostarcza aplikacją RSL10 Sense and Control dostępną dla środowisk Android i iOS.

www.onsemi.com

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik listopad 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio listopad - grudzień 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje listopad 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna listopad 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich grudzień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów