Nowe oscylatory kwarcowe Kyocera

Nowe oscylatory kwarcowe Kyocera
W ofercie firmy Kyocera są dostępne montowane powierzchniowo oscylatory z serii "Z". Charakteryzują się one bardzo dobrą stabilnością w połączeniu z niewielkim poborem prądu. Firma opracowała ja zgodnie z koncepcją "easy to use, easy to get". Dla zapewnienia dostępności dużych ilości w krótkim czasie, każdy oscylator jest dostępny w 5 rozmiarach, mających ten sam moduł generatora, różniących się wielkością "platformy", na której jest on zamontowany.

Oscylatory z serii "Z-1" są oferowane w wariantach generujących przebieg o częstotliwości z zakresu do 1,5 MHz do 160 MHz za pomocą autorskiej pętli PLL. W normalnym zakresie temperatury użytkowania, to jest od -40 do +85°C, gwarantowana stabilność częstotliwości wynosi ±20 ppm.

W wyższej temperaturze, do +125°C jest gwarantowana stabilność ±30 ppm. Oscylatory z serii "Z-2" mają takie same parametry, jak z serii "Z-1", ale charakteryzują się znacznie większą stabilnością ±2 ppm. W ramach serii "Z-3" są dostępne oscylatory generujące przebieg o częstotliwości z zakresu od 24 MHz do 60 MHz.

Oscylatory są zasilane napięciem z zakresu 1,71...3,63 V. Pobór prądu wynosi 2,85 mA. Wszystkie mają wyjścia typu CMOS oraz wejścia zezwalające na pracę. Dostępne są również warianty mające kwalifikację AECQ100.

Więcej na global.kyocera.com

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik kwiecień 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio maj - czerwiec 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje kwiecień 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna maj 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich maj 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów