Moduł Bluetooth Smart PAN1760

Moduł Bluetooth Smart PAN1760
Firma Mouser poinformowała o wprowadzeniu do oferty modułu Bluetooh Smart typu PAN1760 produkowanego przez koncern Panasonic.

Moduł bazuje na układzie SoC firmy Toshiba mającym zintegrowany kontroler Bluetooth Smart, procesor z rdzeniem Cortex-A7, stos protokołów BLE, API oraz profil GATT. Moduł jest urządzeniem autonomicznym przeznaczonym do pracy samodzielnej. Ma wbudowane 512 kb pamięci EEPROM oraz 32 kB pamięci RAM przeznaczonej na kod aplikacji. Wyposażono go w interfejsy I2C, SPI, 2×UART, wyprowadzenia GPIO ogólnego przeznaczenia oraz 4 wejścia analogowe.

Moduł jest kompatybilny programowo i sprzętowo z innym produktem firmy Panasonic - modułem PAN1026, co pozwala na łączenie urządzeń w dwusystemowe sieci Bluetooth PAN oraz łatwe zastępowanie starszego rozwiązania nowym. Dla modułu jest dostępny zestaw ewaluacyjny EVAL_PAN1760EMK z modułem PAN1760 i mikrokontrolerem z rdzeniem Cortex-M3.

Zestaw umożliwia łatwe zapoznanie się z możliwościami komunikacyjnymi BLE oraz tworzenie i testowanie oprogramowania wykorzystującego transmisję Bluetooth w urządzeniach przenośnych, przemysłowych, diagnostycznym sprzęcie medycznym, akcesoriach przeznaczonych do współpracy z telefonami komórkowymi i tabletami oraz innych.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik lipiec 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio lipiec - sierpień 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje lipiec 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna sierpień 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich sierpień 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów