Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Targi Trako 2013

Targi Trako 2013
W dniach 24-27.09 w Gdańsku odbyły się Międzynarodowe Targi Kolejowe. Targi poświęcone były szeroko pojętej tematyce związanej z rynkiem kolejowym w Polsce i na świecie.

Pokazywano na nich produkty i technologie wykorzystywane w pojazdach kolejowych i infrastrukturze transportowej, takie przeznaczone do pracy wewnątrz pojazdów, jak np. komunikacja pokładowa, systemy CCTV, zasilania, monitoringu oraz do pracy w infrastrukturze linii kolejowych.

Poza grupą firm specjalizujących się w obsłudze branży kolejowej na targi przyjeżdżają też dostawcy urządzeń komunikacyjnych, systemów zasilających, złączy, wiązek kablowych i podobnych produktów. W tym roku wystawcami byli m.in. Astat, Contrans TI, Dacpol, Elmark, Ente, Harting, Impol-1, Medcom, Kontron, OEM Automatic, Radmor i Weidmuller.

Targi trwały cztery dni zajmując halę Amber Expo i tymczasowy namiot. Frekwencja była bardzo dobra, zwłaszcza w pierwszych dwóch dniach. Biorąc pod uwagę, że Trako odbywały się w chwilę po zakończeniu Energetabu, z pewnością jest dużym sukcesem.

Czy Trako to dobre miejsce dla firm elektronicznych zorientowanych na obsługę przemysłu i rynków profesjonalnych, aby zaprezentować swoją ofertę i na pozyskanie nowych klientów? Z rozmów z wystawiającymi się firmami można wywnioskować, że w porównaniu do Automaticonu lub Energetabu, Trako to targi o znacznie węższym profilu, bardziej wyspecjalizowane i tym samym w mniejszym stopniu ściągające klientów z ogólnie rozumianego przemysłu. Stąd ew. decyzja o pojechaniu powinna być poprzedzona wnikliwą analizą, co dana firma może zaproponować dla transportu szynowego.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik luty 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje luty 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna luty 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich luty - marzec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów