Innowacyjna platforma zaopatrzeniowa elhurt.com.pl

Innowacyjna platforma zaopatrzeniowa elhurt.com.pl
Sponsor próbek: Elhurt
Jeśli porównamy sklepy internetowe oferujące komponenty elektroniczne z tradycyjnymi zakupami od dystrybutorów, z całą pewnością możemy stwierdzić, że sklepy internetowe mają wszystkie zalety zaopatrzenia w tradycyjny sposób i dodatkowo kilka zalet, które wynikają ze specyfiki Internetu i zakupów dokonywanych za jego pomocą. Oszczędność czasu, możliwość zakupu w najniższych cenach, szeroki asortyment produktów dostępny w jednym miejscu to najważniejsze zalety zakupów w sklepach internetowych.

Firma Elhurt wdrożyła innowacyjną platformę zaopatrzeniową w komponenty elektroniczne. Serwis dostępny pod adresem www.elhurt.com.pl jest alternatywą dla działów zaopatrzenia oraz konstruktorów urządzeń elektronicznych, którzy dotychczas zaopatrywali się w sposób tradycyjny. Platforma oferuje nowe, niespotykane dotychczas na polskim rynku podejście do zakupu komponentów elektronicznych. Wymieńmy kilka podstawowych powodów, dla których warto przyjrzeć się nowej platformie:

  1. Najszerszy asortyment części elektronicznych w Europie. Liczba produktów wielokrotnie przewyższa asortyment oferowany przez inne firmy dystrybucyjne. W ramach nowego serwisu Klient ma dostęp do około pół miliona komponentów elektronicznych, których oferta jest stale rozszerzana.
  2. Ceny hurtowe niezależnie od zamawianej ilości. Oferta platformy www. elhurt.com.pl, w odróżnieniu od serwisów internetowych firm katalogowych, jest skierowana głównie do działów zaopatrzenia. Niezależnie od zamawianej liczby komponentów, mają one możliwość zakupu podzespołów w konkurencyjnych cenach hurtowych.
  3. Oferta produktów uszeregowana zgodnie z oznaczeniami producentów. Zakupy na platformie www. elhurt.com.pl dają możliwość wyboru konkretnego producenta i gwarancję nabycia produktów zgodnie ze stosowanym przez niego oznaczeniem. Dzięki temu Klient dokładnie wie, jaki komponent otrzyma.
  4. Łatwość zarządzania swoimi zamówieniami i rozliczeniami. Po zarejestrowaniu się w systemie Klient otrzymuje dostęp do historii swoich zamówień, faktur i salda rozliczeń z ostatnich 12 miesięcy. Historię zamówionych produktów można przeszukiwać za pomocą wyszukiwarki. Istnieje przy tym możliwość składania powtórnych zamówień na podstawie historii oraz tworzenia własnych list zakupowych.
  5. Podział na partie dostaw z gwarancją utrzymania ceny. Platforma udostępnia możliwość rozbicia zamówienia na kilka dostaw. Niezależnie od liczby dostaw, zakup komponentów jest dokonywany w cenach liczonych dla całkowitej liczby komponentów we wszystkich dostawach.
  6. Oferowane produkty pochodzą wyłącznie od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. W ofercie prezentowanej na platformie znajdują się komponenty pochodzące z wiarygodnych źródeł, a więc od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów.
  7. Narzędzie zaopatrzeniowe tylko dla firm. Platforma Elhurtu jest narzędziem przeznaczonym dla służb utrzymania ruchu, firm zajmujących się produkcją urządzeń elektronicznych oraz konstruktorów urządzeń elektronicznych. Serwis nie obsługuje klientów indywidualnych (sprzedaży detalicznej).

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik listopad 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio listopad - grudzień 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje listopad 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna listopad 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich listopad 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów