Get3d dystrybutorem materiałów i akcesoriów firmy Raise3D

Get3d dystrybutorem materiałów i akcesoriów firmy Raise3D
Czołowy polski dystrybutor drukarek 3D, materiałów eksploatacyjnych i akcesoriów - get3D Sp. z o.o., został autoryzowanym dystrybutorem firmy Raise3D w Polsce i wprowadza do oferty jej flagowe modele drukarek 3D - Raise3D N2 i Raise3D N2 Plus. Obie drukarki 3D charakteryzują się dużą przestrzenią roboczą - 305 mm×305 mm×305 mm (N2) oraz 305 mm×305 mm×610 mm (N2 Plus).

Są wyposażone w dwa ekstrudery bezpośrednie, 7-calowy, kolorowy panel dotykowy i Wi-Fi. Całkowicie zamykana obudowa pozwala na drukowanie 3D z materiałów inżynieryjnych o dużej kurczliwości, jak np. ABS.

Dodatkowo, oba modele mają wbudowane zabezpieczenie przed utratą zasilania - w takim przypadku urządzenie zapamiętuje miejsce przerwania wydruku i po wznowieniu zasilania umożliwia wznowienie go w dokładnie tym samym miejscu.

Z racji wielkości przestrzeni roboczej drukarki 3D przystosowane są do ciągłej, wielogodzinnej pracy. Własne oprogramowanie sterujące Idea Maker pozwala na przygotowywanie obiektów do drukowania oraz zdalne sterowanie urządzeniem.

Raise3D to międzynarodowa firma z biurami w Chinach, USA i Holandii oraz własną fabryką i rozbudowanym działem R&D opartym min. o naukowców z Uniwersytetu w Szanghaju. Pierwsza drukarka 3D firmy - Raise3D N1, zadebiutowała w 2015 r. na Kickstarterze zdobywając blisko pół miliona dolarów.

Aktualnie firma skupia się na rozbudowywaniu światowej sieci sprzedaży oraz wsparcia technicznego klientów jak i na pracy nad kolejnymi modelami przemysłowych drukarek 3D. Model N2 Dual dostępny jest w Polsce w cenie 13 tys. zł netto, zaś większy model N2 Plus Dual w cenie 16,3 tys. zł netto.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://raise3d.com.pl/ oraz na stronie dystrybutora - http://get3d.pl/.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik czerwiec 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio lipiec - sierpień 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje czerwiec 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna czerwiec 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich lipiec 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów