VShaper PRO ze Złotym Medalem MTP 2017

VShaper PRO ze Złotym Medalem MTP 2017
Siła konkursu o Złoty Medal MTP oraz towarzyszącego mu od 2012 roku plebiscytu Złoty Medal - Wybór Konsumentów rośnie z roku na rok.

W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność. W tym roku, po wnikliwej ocenie, Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na targach ITM Polska 2017 pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Adama Mazurkiewicza z Państwowego Instytutu Badawczego, przyznał 18 równoważnych Złotych Medali MTP. Jednym z nich nagrodzono drukarkę VSHAPER PRO.

Do konkursu zgłaszane mogą być produkty i usługi, które będą eksponowane na stoiskach targowych oraz wyróżniające się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym. Rocznie do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich zgłaszanych jest blisko 500 produktów. W samym 2016 roku napłynęło 444 zgłoszeń. Od 2010 roku do konkursu zgłoszono aż 2500 innowacyjnych produktów. Zgłoszone produkty oceniane są dwuetapowo. Po werdykcie zespołu ekspertów zasiadających w Sądzie Konkursowym zaczyna się kolejny etap rywalizacji - plebiscyt Złoty Medal - Wybór Konsumentów, w którym decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie jest możliwe w trakcie targów, w specjalnie przygotowanych do tego Strefach Mistrzów oraz u promotorów mobilnych lub za pośrednictwem strony internetowej, nawet miesiąc po zakończeniu targów.

- Polski eksport bije rekordy, nasze firmy zdobywają kolejne zagraniczne rynki. Zagraniczni partnerzy handlowi dogłębnie sprawdzają wiarygodność polskich dostawców i jakość ich produktów. Złoty Medal, jak i Złoty Medal - Wybór Konsumentów, oprócz wyróżnienia cech samego produktu jest także certyfikatem wiarygodności jego producenta - wyjaśnia Jerzy Wonka Prezes Zarządu InfoCredit Service, partner targowego portalu Strefa Wystawcy i Dźwignia Biznesu.

Nagrodzona Złotym Medalem MTP drukarka VSHAPER PRO jest jednym z nielicznych na świecie urządzeń drukujących materiałem PEEK i PEI w temperaturze 450°C. To nowoczesne urządzenie przemysłowe przeznaczone do tworzenia wydruków przestrzennych o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej i termicznej.

- Wydruki uzyskiwane za pomocą VShaper PRO, stanowiące alternatywę dla elementów wykonywanych z metalu, ołowiu, a nawet tytanu, cieszą się szczególnym zainteresowaniem w branży motoryzacyjnej i przemyśle lotniczym - tłumaczy Tomasz Szymański, prezes i założyciel VERASHAPE.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik listopad 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio listopad - grudzień 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje listopad 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna listopad 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich grudzień 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów