VShaper PRO ze Złotym Medalem MTP 2017

VShaper PRO ze Złotym Medalem MTP 2017
Siła konkursu o Złoty Medal MTP oraz towarzyszącego mu od 2012 roku plebiscytu Złoty Medal - Wybór Konsumentów rośnie z roku na rok.

W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność. W tym roku, po wnikliwej ocenie, Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP na targach ITM Polska 2017 pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Adama Mazurkiewicza z Państwowego Instytutu Badawczego, przyznał 18 równoważnych Złotych Medali MTP. Jednym z nich nagrodzono drukarkę VSHAPER PRO.

Do konkursu zgłaszane mogą być produkty i usługi, które będą eksponowane na stoiskach targowych oraz wyróżniające się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym. Rocznie do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich zgłaszanych jest blisko 500 produktów. W samym 2016 roku napłynęło 444 zgłoszeń. Od 2010 roku do konkursu zgłoszono aż 2500 innowacyjnych produktów. Zgłoszone produkty oceniane są dwuetapowo. Po werdykcie zespołu ekspertów zasiadających w Sądzie Konkursowym zaczyna się kolejny etap rywalizacji - plebiscyt Złoty Medal - Wybór Konsumentów, w którym decydują zwiedzający i internauci. Głosowanie jest możliwe w trakcie targów, w specjalnie przygotowanych do tego Strefach Mistrzów oraz u promotorów mobilnych lub za pośrednictwem strony internetowej, nawet miesiąc po zakończeniu targów.

- Polski eksport bije rekordy, nasze firmy zdobywają kolejne zagraniczne rynki. Zagraniczni partnerzy handlowi dogłębnie sprawdzają wiarygodność polskich dostawców i jakość ich produktów. Złoty Medal, jak i Złoty Medal - Wybór Konsumentów, oprócz wyróżnienia cech samego produktu jest także certyfikatem wiarygodności jego producenta - wyjaśnia Jerzy Wonka Prezes Zarządu InfoCredit Service, partner targowego portalu Strefa Wystawcy i Dźwignia Biznesu.

Nagrodzona Złotym Medalem MTP drukarka VSHAPER PRO jest jednym z nielicznych na świecie urządzeń drukujących materiałem PEEK i PEI w temperaturze 450°C. To nowoczesne urządzenie przemysłowe przeznaczone do tworzenia wydruków przestrzennych o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej i termicznej.

- Wydruki uzyskiwane za pomocą VShaper PRO, stanowiące alternatywę dla elementów wykonywanych z metalu, ołowiu, a nawet tytanu, cieszą się szczególnym zainteresowaniem w branży motoryzacyjnej i przemyśle lotniczym - tłumaczy Tomasz Szymański, prezes i założyciel VERASHAPE.

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik czerwiec 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio czerwiec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje maj 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna czerwiec 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów