Delta Electronics przejmuje Trihedral Engineering

Delta Electronics przejmuje Trihedral Engineering

Delta Electronics ogłosiła podpisanie ostatecznej umowy na pełne przejęcie Trihedral Engineering, kanadyjskiej firmy specjalizującej się w oprogramowaniu SCADA i IIoT, za 45 mln CAD (32,84 mln dolarów). Delta powiedziała, że to ​​przejęcie połączy jej rozwiązania sprzętowe z oprogramowaniem Trihedral w szybko rozwijającym się obszarze automatyzacji, sztucznej inteligencji i analizy danych. To powinno wpłynąć na umocnienie sprzedaży w różnych dziedzinach, takich jak automatyka przemysłowa.

- Wraz z ciągłym rozwojem Internetu Rzeczy (IoT) klienci oczekują zautomatyzowanego monitorowania i zarządzania ich operacjami. Gromadzenie i analiza danych mają kluczowe znaczenie dla dwóch głównych gałęzi Delty, którymi są inteligentna produkcja i miasta. Trihedral od ponad 30 lat projektuje i dostarcza oprogramowanie SCADA wykorzystywane w segmencie kanalizacji, przemysłu wydobywczego, energetycznego itp. Ciągły rozwój skoncentrowany na platformie SCADA do jej obecnych zastosowań i wprowadzanie jej na nowe rynki takie, jak inteligentna produkcja doskonale się wpisuje w długoterminową strategię Delty. Współpraca obu firm szybko stworzy nowatorskie rozwiązania dla międzynarodowych rynków strategicznych - powiedział Simon Chang, prezes i dyrektor operacyjny Delta.

- Trihedral zgromadził wieloletnie doświadczenie w obsłudze tysięcy klientów w Ameryce Północnej i Wielkiej Brytanii dzięki swojemu zespołowi integratorów systemów i wsparcia inżynieryjnego. Firma obecnie wchodzi na nowe rynki, takie jak Azja, Europa i Chiny kontynentalne, rozwijając przy tym różne branże dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu SCADA - powiedział Glenn Wadden, prezes Trihedral.

źródło: Digitimes

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik czerwiec 2022

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio lipiec - sierpień 2022

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje czerwiec 2022

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna czerwiec 2022

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Elektronika dla Wszystkich czerwiec 2022

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów