Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Delta Electronics przejmuje Trihedral Engineering

Delta Electronics przejmuje Trihedral Engineering

Delta Electronics ogłosiła podpisanie ostatecznej umowy na pełne przejęcie Trihedral Engineering, kanadyjskiej firmy specjalizującej się w oprogramowaniu SCADA i IIoT, za 45 mln CAD (32,84 mln dolarów). Delta powiedziała, że to ​​przejęcie połączy jej rozwiązania sprzętowe z oprogramowaniem Trihedral w szybko rozwijającym się obszarze automatyzacji, sztucznej inteligencji i analizy danych. To powinno wpłynąć na umocnienie sprzedaży w różnych dziedzinach, takich jak automatyka przemysłowa.

- Wraz z ciągłym rozwojem Internetu Rzeczy (IoT) klienci oczekują zautomatyzowanego monitorowania i zarządzania ich operacjami. Gromadzenie i analiza danych mają kluczowe znaczenie dla dwóch głównych gałęzi Delty, którymi są inteligentna produkcja i miasta. Trihedral od ponad 30 lat projektuje i dostarcza oprogramowanie SCADA wykorzystywane w segmencie kanalizacji, przemysłu wydobywczego, energetycznego itp. Ciągły rozwój skoncentrowany na platformie SCADA do jej obecnych zastosowań i wprowadzanie jej na nowe rynki takie, jak inteligentna produkcja doskonale się wpisuje w długoterminową strategię Delty. Współpraca obu firm szybko stworzy nowatorskie rozwiązania dla międzynarodowych rynków strategicznych - powiedział Simon Chang, prezes i dyrektor operacyjny Delta.

- Trihedral zgromadził wieloletnie doświadczenie w obsłudze tysięcy klientów w Ameryce Północnej i Wielkiej Brytanii dzięki swojemu zespołowi integratorów systemów i wsparcia inżynieryjnego. Firma obecnie wchodzi na nowe rynki, takie jak Azja, Europa i Chiny kontynentalne, rozwijając przy tym różne branże dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu SCADA - powiedział Glenn Wadden, prezes Trihedral.

źródło: Digitimes

Elektronika Praktyczna Plus lipiec - grudzień 2012

Elektronika Praktyczna Plus

Monograficzne wydania specjalne

Elektronik luty 2021

Elektronik

Magazyn elektroniki profesjonalnej

Raspberry Pi 2015

Raspberry Pi

Wykorzystaj wszystkie możliwości wyjątkowego minikomputera

Świat Radio marzec 2021

Świat Radio

Magazyn krótkofalowców i amatorów CB

Automatyka Podzespoły Aplikacje luty 2021

Automatyka Podzespoły Aplikacje

Technika i rynek systemów automatyki

Elektronika Praktyczna luty 2021

Elektronika Praktyczna

Międzynarodowy magazyn elektroników konstruktorów

Praktyczny Kurs Elektroniki 2018

Praktyczny Kurs Elektroniki

24 pasjonujące projekty elektroniczne

Elektronika dla Wszystkich luty - marzec 2021

Elektronika dla Wszystkich

Interesująca elektronika dla pasjonatów