wersja mobilna | kontakt z nami

Mobilna Elektronika Praktyczna

Podzespoły  RFB, RFM, RFMM - miniaturowe przetwornice do interfejsów 

 

Firma Recom wprowadziła do oferty przetwornice DC/DC przeznaczone do aplikacji, dla których krytyczne znaczenie ma jak najniższa cena. Zgodnie z informacją podaną przez producenta, aktualnie przetwornice są najtańsze w swojej klasie. Co ważne, obniżenie ceny produktów nie odbyło się kosztem ich jakości. Osiągnięto to przez dalece posuniętą modernizację i automatyzację linii produkcyjnej.

Przetwornice DC/DC 5 V/5 V z serii RFB, RFM i RFMM są oferowane w obudowie SIP4 lub SIP7. Przeznaczono je do urządzeń, w których jest wymagana izolacja galwaniczna interfejsu.

Mimo niskiej ceny są to przetwornice spełniające surowe wymagania norm bezpieczeństwa, o napięciu przebicia 1 kVDC lub 4 kVDC, pracujące bez pogorszenia parametrów w przedziale temperatury otoczenia od -40°C do +85°C, w aplikacjach przemysłowych, mające certyfikaty zgodności z normami UL/EN.

Seria przetwornic nie odbiega jakością od innych produktów firmy Recom. Spełnia wymagania takich samych norm, ma międzynarodowe certyfikaty i gwarancję producenta. Przetwornice są produkowane w bardzo dużych ilościach, co zapewnia obniżenie kosztów przenoszone bezpośrednio na klienta. Próbki są już dostępne u wszystkich autoryzowanych dystrybutorów.

Więcej na www.recom-power.com

Pozostałe artykuły

Zobacz wszystkie

Elektronika Praktyczna

 2019

PrenumerataePrenumerataKup w kiosku wysyłkowym

Elektronika Praktyczna Plus

lipiec - grudzień 2012

Kup w kiosku wysyłkowym