wersja mobilna | kontakt z nami

Mobilna Elektronika Praktyczna

Z kraju  Rekomendowane przez Elektronikę Praktyczną 

 

Terminarz szkoleń rekomendowanych przez Elektronikę Praktyczną       

Programowanie interfejsu USB w STM32 z wykorzystaniem CubeMX Data: 11/05/2018 Miejsce: Warszawa
Portal TECHDAYS.pl autoryzowany partner szkoleniowy STMicroelectronics zaprasza na cykl warsztatów dla programistów mikrokontrolerów STM32, poświęconych programowaniu interfejsu USB i implementacji urządzeń klas HID, CDC ACM (vCOM) oraz pamięci masowych MSC. Szkolenie bazuje na bezpłatnej wersji środowiska MDK-ARM oraz bezpłatnym generatorze konfiguracji STM32CubeMX.

https://techdays.pl/events/programowanie-interfejsu-usb-stm32-wykorzystaniem-cubemx/

Discover(y) Digital World Data: 16/05/2018 Miejsce: Warszawa
Portal TECHDAYS.pl autoryzowany partner szkoleniowy STMicroelectronics zaprasza na kolejną edycję warsztatów z cyklu Discover(y) Digital World. Celem szkolenia jest przybliżenie wybranych zagadnień związanych z pomiarami i testowaniem systemów cyfrowych. W trakcie warsztatów uczestnicy wykonają kilka ćwiczeń polegających na badaniu rzeczywistych aplikacji. Będą podejmować próbę naprawienia uszkodzonego interfejsu wyświetlacza, a także projektować własną aplikację wykorzystującą efekty świetlne.

https://techdays.pl/events/discovery-digital-world/

Dobre praktyki programowania mikrokontrolerów STM32 w języku C Data: 24/05/2018 Miejsce: Warszawa
Portal TECHDAYS.pl autoryzowany partner szkoleniowy STMicroelectronics zaprasza na warsztaty dla osób zainteresowanych implementacją projektów w mikrokontrolerach STM32. Warsztaty prowadzone są na zestawach sprzętowych NUCLEO z mikrokontrolerami STM32 oraz shieldzie treningowym KA-NUCLEO-MULTISENSOR.

https://techdays.pl/events/dobre-praktyki-programowania-mikrokontrolerow-stm32-jezyku-c/

Pierwsze kroki z FPGA Data: 29/05/2018 Miejsce: Warszawa
Portal TECHDAYS.pl zaprasza na warsztaty przybliżające podstawy projektowania w FPGA od strony praktycznej. Platformą sprzętową jest zestaw maXimator z nowoczesnym układem Intel FPGA z rodziny MAX10, który powstał w laboratorium projektowym KAMAMI.pl we współpracy z firmą Altera. Szkolenie jest zorientowane na początkujących użytkowników FPGA – szczególnie tych, którzy chcą poznać podstawy budowy i działania tych układów, a także zamierzają wykonać kilka prostych projektów w FPGA z użyciem różnych metod opisu, w tym języka HDL (Verilog).

https://techdays.pl/events/pierwsze-kroki-fpga/

Pozostałe artykuły

Zobacz wszystkie

Elektronika Praktyczna

 2019

PrenumerataePrenumerataKup w kiosku wysyłkowym

Elektronika Praktyczna Plus

lipiec - grudzień 2012

Kup w kiosku wysyłkowym