wersja mobilna | kontakt z nami

Mobilna Elektronika Praktyczna

Podzespoły  TrueTouch CYAT817 - seria kontrolerów paneli dotykowych dla motoryzacji 

 

Na targach Consumer Electronics Show firma Cypress zaprezentowała rodzinę zaawansowanych kontrolerów paneli dotykowych stosowanych w pojazdach, w systemach Infotainment nowej generacji. Kontrolery TrueTouch CYAT817 spełniają rygorystyczne standardy jakościowe obowiązujące w przemyśle motoryzacyjnym.

Mają funkcję Hover pozwalającą wykryć z odległości około 35 mm zbliżenie palca do powierzchni panelu dotykowego. Funkcję Force Touch umożliwia precyzyjny pomiar siły nacisku wywieranego na panel, niezależnie w kilku punktach.

Funkcja sygnalizacji dotknięcia ekranu działa szybko i pewnie, co pozwala na budowanie komfortowych, szybko i wiarygodnie reagujących interfejsów użytkownika.

Nowe kontrolery mają 32-bitowy rdzeń ARM Cortex-Mx. Wyposażono je w interfejsy I²C, SPI i CAN oraz jednostkę kryptograficzną. Opracowana przez Cypress technika AutoArmor zapewnia zgodność z wymaganiami EMC w zakresie emisji oraz odporności na zaburzenia przewodzone i promieniowane.

Technika rozpraszania widma eliminuje ryzyko fałszywych wskazań wywołanych przez zaburzenia pochodzące z innych urządzeń elektronicznych oraz pozwala na zredukowanie poziomu EMI o 30%.

Więcej na www.cypress.com

Pozostałe artykuły

Zobacz wszystkie

Elektronika Praktyczna

Listopad 2018

PrenumerataePrenumerataKup w kiosku wysyłkowym

Elektronika Praktyczna Plus

lipiec - grudzień 2012

Kup w kiosku wysyłkowym